Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

11 March 2024 Aslan burcu yorumu

Olaylara ve insanlara karşı hassas tepkiler vereceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız özellikle bazı sinirsel gerilimler yaşamaya yatkın olacaksınız. Tepkilerinizi net olarak ortaya koyuyorsunuz ve oldukça açık konuşacaksınız. Ancak bu çevrenizdeki kişilerle sorunlar yaşamanıza yol açabilir. Kendinizi duygusal olarak bir baskı altında hissedebilirsiniz ve bu alacağınız kararları etkileyecektir aynı zamanda duygusal yaşamınızda çeşitli sorunlar gündeme gelebilir.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Taleplerde bulunmak, hatta sesinizi yükseltmek mi istiyorsunuz? Hiç şaşırmam, zaten bugün ve yarın herkes bunu istiyor olabilir. Dolayısıyla, karşı tarafın da son derece sinirli olma ihtimalinin bilincinde hareket etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Mars?ın Uranüs ve Pluto ile oluşturduğu olumsuz açılar, öfkeyi, saldırganlığı, gereğinden fazla cesareti ve gerilimi arttırabilir. Bizim kontrolümüz dışında gelişen olaylar ya da kontrolünü kaybetmiş ve saldırgan kişiler, gruplar, ülkeler söz konusu olabilir veya bazı gerçekler açığa çıkabilir. Rekabetçi durumlar veya mücadele gerektiren ortamlar gündeme gelebilir. Önümüzdeki bir ay boyunca, havayla bağlantılı aksilikler, yangın, patlama, kundaklama, şiddet, gaz sıkışması, elektrik elektronikle bağlantılı konular, saldırganlık, doğayla ilgili felaketler, asi gruplar v.b başlıklı olaylar dünya genelinde sıklıkla ön plana çıkabilir. Bu açılar belirginleştiğinde, riskli hareketlerden, ani tepkilerden, ani hareketlerden, riskli kişilerden, tartışmalardan, tehlikeli yerlerden uzak durmakta ve ufak tefek veya acele hareketlere bağlı sakarlıklara ve kazalara karşı tedbir almakta fayda vardır. Bu etki, en yakın zaman dilimi olarak Pazar günü daha fazla kendini hissettirebilir. Neyse ki, Balık burcunda olduğumuz bir aydayız ve ne olursa olsun bu etkiler daha düşük fazda kendini gösterecektir. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eve ait konular gündeminizi etkileyebilir. Yaşanabilecek ev kazalarına karşı dikkatli olmalısınız. Köklerinizle ilgili gündeme gelen konular sizi duygusal olarak yıpratabilir. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara karşı aniden parlayabilirsiniz, kendinizi sakinleştirmeye çalışmalısınız. İç sesinizi dinleyerek olaylardan sıyrılabilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal çekişmeler için uygun bir gün değil. Olayların detayları konusunda aşırılığa kaçmamalı ve kendinize toleranslı olmalısınız. Bazen, herkesten çok kendinize acımasız davranıyorsunuz. Çevrenizde kişilere fikir vermek dışında, ileriye gitmemelisiniz.. Sağlığınız konusunda daha dikkatli olmanız gerekiyor.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bir an evvel eve gitsem diye bakacak gözleriniz. Evde olmak güzel. Aileyle birlikte geçirilen vakit de öyle. Ancak bunu amaçsız ve vakit öldürmek ve tembellik etmek şeklinde harcamayın. Evde geçen zamandan verim almaya bakın.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.