Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

13 March 2024 Aslan burcu yorumu

Birkaç günden beri devam eden karamsarlıktan bugün kurtuluyorsunuz. Kendinizi iyi ve güçlü hissedeceksiniz. İş ortamınızda küçük başarılar kazanabilirsiniz ve bunlarla takdir toplayacaksınız. Maddi konularda bir hareket var ve elinize küçük bir para geçebilir. İkili ilişkileriniz açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Küçük menfaatler elde edebilirsiniz. Resmi makamlarla iyi ilişkiler kurabileceğiniz bir gündesiniz ve çözülmemiş bir sorununuz varsa bugün çözüm için girişimlerde bulunabilirsiniz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler bazı konuları anlamamakta ısrarcı olabilirler ya da belki de siz bu konumda olabilirsiniz. Denememiş şeyleri denemek veya farklı yollardan gitmek bu türlü rahatsızlıkların üstesinden gelmenizi ve diğerleri yokmuş gibi davranmanızı sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür Balık burcuna geçiyor. Ay sonuna kadar belli konularda alacağımız kararlarda hayal dünyamızın veya maneviyat duygularımızın etkisi çok olabilir. İmajinasyon yeteneğimizin ve rüyalarımızın artabileceği, yaratıcılığımızın yüksek olacağı, ama dalgınlığa ve kararsızlığa karşı tedbirli olmamız gereken bir süreç başlıyor. Gün itibariyle ise, hareketliyiz, sonuç elde etmek istiyoruz. İşlerimizi maksimumum kapasite kullanarak halletme çabasında olabiliriz. Sadece öğle sonrası saatlerde küçük bir duygusal gerilim (belki?) yaşanabilir. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi ifade etmekte zorlanmayacağınız bir gündesiniz. Hayal gücünüzü kullanacağınız işlerle ilgilenmek size keyif verecektir. Zevk aldığınız konulara eğilebilirsiniz. Akşam saatlerinde mesleki konularla ilgili planlar yapma ve yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz. Başarı için çok çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevre ilişkileriniz güçleniyor. İş potansiyelinizin yükselmesi ile birlikte kabınıza sığamayacaksınız. Güçlü kişilerden alacağınız destek, yaşadığınız iletişim sorunlarınızı çözüyor. Dikkat çekici bir gününüzdesiniz. Etkili konuşmalarınız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceğiniz bir gün yaşıyorsunuz.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Her zamanki kadar eğlence yaratmakta ve coşkunuzu yansıtmakta zorlanabilirsiniz. Herkese göre dışarıdan keyifli gibi görünen şeyler size yorucu birer sorumluluk gibi gelebilir. Keyif almadığınız ortamlarda keyif veremezsiniz de.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.