Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

19 March 2024 Aslan burcu yorumu

Duygusal açıdan bazı gerilimler yaşayacaksınız. Mantığınızla duygularınız arasında bocalayabilirsiniz. Duygusal bir sorunu çevrenize yansıtmanız mümkündür. Özellikle işinizde küçük sorunların çözümü sizi bir hayli uğraştıracaktır. Kişisel anlamda tartışmalardan uzak durmalı ve stresten kaçınmalısınız. Akşam saatleri ise duygusal açıdan kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz ve hoşunuza gidecek bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Yeni bir karar almak için akşam saatlerini tercih edin.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızı veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda acil kararlar almanız veya ani tepkiler vermeniz olumsuz sonuçlar doğurabilir. Dolayısıyla, biraz yavaşlamak ve düşünerek ilerlemek daha doğru olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Engeller, ifade zorlukları, yanlış anlaşılmalar, stresli koşullar, baskı yaratan durumlar söz konusu olabilir. Olumsuzluklardan kaçınmak için risk almaktan, ani tepkilerden, riskli yerlerden ve kişilerden uzak durmakta fayda var. Ancak, Ay?ın Pluton ve Merkür?le olumlu açıları çevremizdeki kişilerle etkin iletişim kurmamızı kolaylaştırabilir, akıcı bir gün geçirmemize ve güçlü konumdaki kişilerden yardım veya destek görmemize olanak tanıyabilir. Akşam saatlerinde, kendimizden çok başkalarını düşünüp, fedakarlık yapma arzumuzun arttığını gözlemleyebiliriz. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki konular gündeminizi oluşturabilir. Sorumluluklarınızı çalışma arkadaşlarınızla bölüşmek size iyi gelecektir. Gün içinde değişim yaratmak isteyeceğiniz durumlar söz konusu. Sizi yoran yıpratan durumlara karşı dikkatli olmanız gereken olaylar yaşayabilirsiniz. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal anlamda kafanız çok karışık ve bazı konularla ilgili düşüncelerinizde kararsız kalabilirsiniz. Değişim için, uygun bir gün değil. Ani ortaya çıkacak olan olaylar karşısında, kendinizi savunmak zorunda kalmak istemiyorsanız, sizi engellemek isteyenlere karşı, kesin tavrınızı koymalısınız..

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.