Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

14 May 2024 Aslan burcu yorumu

Yaşadığınız bazı iç çözümsüzlükleri abartıp davranışlarınızda belirleyici rol oynamalarına neden olabilirsiniz. Yakın dostluklarda özenli olmanız gereken günler. Kararlı ve egemen imajınızı bir övgü biçiminde ele aldığınızda, kendinizi de şaşırtan davranışlar içine girebiliyorsunuz. Bugünlerde buna dayalı bazı aşırılıklar sorun yaratabilir.

Aşk:

İlişkiniz sağlam temeller üzerinde. Bunun güveniyle rahat davranışlara yönelebilirsiniz. Aranızdaki heyecanı canlı tutma çabanız, biraz yapay algılanan davranışlara neden olabiliyor.

İş:

Söylentilerin iş ortamınızı etkilemesine izin vermemelisiniz. Çevrenizin size ve kariyerinize duyduğu güveni azaltıyorsunuz Karşılıklı özveriyle bütün problemleri aşabilirsiniz.

Para:

Çok programlı olmanıza rağmen, iradeniz dışındaki sıkışıklıklar size de yansıyabilir. Para konulu özel görüşmeleriniz var. Bugünlerde alacak verecek sıkıntıları içine girebilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Size fazla ihtiyaç duymadıklarını düşündüğünüz birtakım insanlara karşı sorumluluklarınızı aksatıyorsunuz. Akraba türü ziyaretlere bugünlerde zaman ayırmanız gerekiyor.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Diğerleriyle uyumlu bir şekilde çalışmanın faydasını görebileceğiniz günlerdesiniz. Beklentilerinizi veya endişelerinizi dile getirmeniz durumunda kendinizi liderlik koltuğunda bulabilirsiniz. Bulunduğunuz sektörle ya da dahil olduğunuz gruplarla ilgili aktivitelere katılmanız durumunda faydalı ya da ilginç kişilerle tanışma olasılığınız yüksek. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün akışa kendinizi bırakmak isteyebilirsiniz. Özgürleşme isteği içinde yeni projelere atılabilir. Alternatif konularda eğitim alabilirsiniz. İnandığınız düşüncelerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak için kendinizi hevesli hissedeceğiniz zamanlar var. Yabacılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde ufak tefek kazalar yaşanabilir.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aklınızı rahatlıkla kullanabileceğiniz bir gün. Uzun vadeli işler için kollarınızı sıvamalısınız. Yenilikler konusunda yavaş plan yapmalı ve konularınız en ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz. Sosyal etkinlikleri takip etmenizde yarar var. Bilmediğiniz konuları araştırmak için tam zamanı. Sezgileriniz size eşlik edecek.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.