Balık

Balık burcu yorum arşivi

30 Haziran 2020 Balık burcu yorumu

Sevdiğiniz kişilerin sizi anlamadığını düşünüp kendi içinize kapanabilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizi anlatma zorluğu yaşıyor olmanız mümkün ancak sorunları büyütmeyin ve olayları değerlendirirken çok ince detaylara takılı kalmayın. Bu arada ayrıntıların önemli olduğu işler yapanlar için güzel bir gün. Sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar için verimli bir gün. Ancak olaylara karamsar açıdan bakmasanız iyi olacak. Özellikle geçmişte kalmış ve unutulmuş olayları hatırlayabilirsiniz ve bazı detayları hatırlamak sizi rahatsız edebilir. İsteklerinizi belirlemek için acele etmeyin.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Belirli bir insan topluluğunu hedef kitle seçmiş bir sosyal organizasyon bünyesinde, bu kitlenin refahına yönelik çalışmalarınız olabilir. Etkin bir görev alarak bazı işleri koordine etmeniz gerekebilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızdaki sorumlulukları birinci sıraya yerleştireceğiniz bir gündesiniz. Elinizdeki işi sonraya bırakmamak için mesaiden sonra da ofiste kalıp çalışmaya bir süre daha devam edebilirsiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yapacağınız sözleşmelerde dikkatli olmalısınız. İletişimde olduğunuz kişilere ani tepki vermemeye çalışın. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Yeni haberler alabilirsiniz. Gün içinde derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Bazı konuları akışına bırakmalısınız.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Geçmişteki bazı olayları sorgulayacak ve kafanızı gereksiz yere sürekli meşgul edeceksiniz. Düşüncelerinizle ilgili çevrenizden yardım istemelisiniz. Her şeyi tek başınıza çözme yoluna gitmeyin. Gördüğünüz destek ve ilgiden memnun olacaksınız.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca bulunduğunuz her ortamda ışığınızı ve kendinizi daha fazla gösterecek, aşk ve sevgi enerjisi yayarak, flörtlere ve tekliflere açık olacaksınız. Devam eden ilişkilerde romantik bir gün geçirebilir, tatil planı yapabilir, çocuklarınızla ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Akşam saatlerinde olası problemlerin geçici olduğunu bilerek mora ve motivasyonunuzu yüksek tutmaya devam etmelisiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Mars’ın düzelmesiyle seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler ve ticaret gibi konularda aksilikler geride kalıyor. Aşk hayatınızdaki konuşmalar giderek hızlanabilir.