Balık

Balık burcu yorum arşivi

08 Ağustos 2020 Balık burcu yorumu

Yoğun duygular hissedeceksiniz ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak. Bilincinizin derinlerinden unutulmuş arzular uyanabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Gün içinde karşılaştığınız olaylar ve kişiler bilinçaltınızı harekete geçirebilir ve hayal gücünüz yükselebilir. Mistikler, sanatçılar ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapan kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve heyecan duyabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkabilir ve karşılaştığınız olaylardan etkilenebilirsiniz. İdealleriniz değişiyor ve geleceğe yönelik yepyeni idealleriniz olabilir.

Balık burcunun bugün genel durumu

Yakın çevreyle ilişkilerin olumlu seyredeceği, huzurlu bir gündesiniz. Bunun tadını çıkarmak için dostlarınızla bir araya gelebilir, sosyalleşebilirsiniz. Günün etkileri, karşınıza yeni yüzler de çıkaracaklardır.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bu günlerde ne kadar anlayışlı olursanız, hoşunuza gitmeyen noktaların o kadar çabuk değiştirileceğini göreceksiniz. Zorlayıcı olmayın ve sakin iletişim kurun. İstek ve önerileriniz dikkate alınacaklardır.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa konular ve başkalarının neden olduğu durumlar meşguliyet yaratabilir. İlişkilerinizde güven arayabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fazla sevgi dolu yanınız size zarar verebilir. Etrafınızda sizinle olmak isteyenlerin sayısı dikkat çekici. Seçici davranmanız size oldukça fayda sağlayacaktır.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca topluluklar içerisinde ve kariyerinizle ilgili konularda kendinizi en iyi şekilde ifade ederken, güçlü, motive ve istediğini elde eden bir enerji sergileyerek insanların dikkatini çekeceksiniz. Akşam saatlerinde duygusal incinmelere açık, geçici motivasyon kayıplarına uğrayabileceğiniz, dinlenmeye zaman ayırmanız gereken bir zaman dilimi sözkonusu olacak.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde bazı yanılgılar oluşabilir. Yapacağınız birtakım konuşmalar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Sevdiğiniz insana düşünceleriniz ve iletişiminiz konusunda dürüst olmaya çalışın. Netliği merkeze koyarak hareket edin.