Balık

Balık burcu yorum arşivi

10 Eylül 2020 Balık burcu yorumu

Sabahın erken saatlerinde karmaşık duygular ile uyanabilirsiniz fakat öğlene doğru duygularınız değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir. Ayrıca çocuklar, kardeşleriniz, arkadaşlarınız ve yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir. Bu arada dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönemdesiniz ancak dikkatinizi belirli bir konuya odaklamanız zor olabilir. Pek çok işi bir arada yapmaktan kaçının ve programlı davranmak için özen gösterin. Bu arada tartışma ortamlarından uzak durmalısınız. []

Balık burcunun bugün genel durumu

Sosyal günlerin ardından biraz kabuğunuza çekilip dinlenme isteğiniz ağırlık kazanabilir. Haftanın yorgunluğunu atacağınız hafta sonu tatilini dört gözle bekliyor olabilirsiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Sosyal günlerin ardından biraz kabuğunuza çekilip dinlenme isteğiniz ağırlık kazanabilir. Haftanın yorgunluğunu atacağınız hafta sonu tatilini dört gözle bekliyor olabilirsiniz.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde, eve yönelik işler ve hareketlilik var. Öğleden sonra daha gerçekçi düşünceler içinde olabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda sabrınızın taştı taşacak. Partnerinizin sürekli bir şeyler istemesinden rahatsızsınız.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca özel yaşamınız ve iş hayatınızdaki görüşmelerinizde başarı elde ederken, iletişim yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanabilir, insanları daha kolay etkileyebilirsiniz. Seyahatler, davalar ve eğitim süreçlerinizle ilgili problemli bir enerjiden geçmektesiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşiniz ve kariyerinizle ilgili sorumluluklarınızda birtakım sıkıntıların ve problemlerin oluşması muhtemel. Kendinizi yaptığınız işte yetersiz görebilirsiniz. Bugün gerçekleşmesini düşündüklerinizle elde ettikleriniz bir olmayabilir.