Balık

Balık burcu yorum arşivi

11 Eylül 2020 Balık burcu yorumu

Sevdikleriniz ile ilgilenirken bu arada kendi ihtiyaçlarınızı unutmayın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanın. Bazı kayıplar veya ertelenmeler olmuş olabilir ve şimdi bunları telafi etmek için çalışmanız gerekebilir. Aslında sabırlı bir gayret içinde olduğunuz bir dönemdesiniz ve büyükleriniz sizi takdir edecek. Ayrıca duygularınız karışık olsa bile dirayetli ve kuvvetli davranacaksınız ve olayların gelişmesini bekleyeceksiniz. Güçlü ve etkileyici kişilerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için stratejinizi değiştirebilirsiniz. []

Balık burcunun bugün genel durumu

Harcamalarınızı artırmamaya özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Alışveriş isteğinizin yoğunlaşması, artan masrafların yanında bu masraflar yüzünden tartışmaları da getirebilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Maddi kaynakları ortak kullandığınız kişilerle aranızda dayanışmaya varan bir ilişki gündeme gelebilir. Fikirleri kabul ettirmeye çalışmak yerine uyum sağlamak ana konu olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal açıdan verimli geçebilir. Gelecek beklenti ve ümitlerinizde yapıcı olabilir, başkalarına da yardımcı olabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Dua... Eski partnerinize karşı o kadar çok sevgi ve özlem dolu hale geldiniz ki gururunuz izin verse yalvarıp yakaracaksınız adeta. Gururu bir kenara bırakmalısınız.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden ruhsal olarak enerjinizi net ifade etmekte zorlanabilir, geçici bir durağanlık, belirsizlik, yönsüzlük hissedebilirsiniz. Finansal konular, eşin parası, ortak gelirler alanlarında durağanlık yaşayabileceğiniz bugün, özellikle finansal konularda yeni adımlar atmamanız gereken, sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bir gündesiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarda ilişki içinde olduğunuz insanlarla parasal konularda birtakım sorunlar yaşama ihtimaliniz görünüyor. Özellikle arkadaşlarınızla borç alışverişlerine girmemeye özen gösterin.