Balık

Balık burcu yorum arşivi

21 Eylül 2020 Balık burcu yorumu

Güne heyecanlı ve yoğun duygular ile başlayabilirsiniz. Özellikle hayaller ve gördüğünüz düşlerin etkisi ile istekleriniz birbirine karışabilir. Gerçek hayatta yapmak istediklerinizi düşlerinizde görmeniz mümkün. Ve büyük bir enerji ile uyanabilirsiniz. Seyahat organizasyonları, yabancı ortamlar ve değişik kültürler ilginizi çekecek. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile görüşebilirsiniz. Bu arada eski sevgili ile karşılaşmanız mümkün. Duygularınız dalgalanabilir fakat sabırlı ve serinkanlı davranmayı başaracaksınız. []

Balık burcunun bugün genel durumu

Kendinizi ön plana alabilirsiniz. İsteklerinizi kovalarken değişken bir karakter çizebilirsiniz ve bu da çevrenizin sizi anlamasını zorlaştırabilir. Biraz daha yavaşlamanız faydalı olabilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi ön plana alabilirsiniz. İsteklerinizi kovalarken değişken bir karakter çizebilirsiniz ve bu da çevrenizin sizi anlamasını zorlaştırabilir. Biraz daha yavaşlamanız faydalı olabilir.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konularda kendinizi daha rahat ifade etmek isteyebilirsiniz. Ev hayatınızla ilgili konularda değişiklikler gündeme gelebilir. İşlerinizde başkalarının fikirlerini alarak devam etmek isteyebilirsiniz. Evde tamamlamak istediğiniz işler tekrar gündeme gelebilir. Ortaklı konularda kazançlar olabilir. Anlaşmalar ve finansal konularda dikkatli olmalısınız.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Yalan... Bugün şans oyunlarında risk almayı denemeyin. Karşınızda kurnaz birileri ile tartışabilir ve hiç ummadığınız kadar zarar edebilirsiniz. Bu uyarıyı dikkate alın.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, iş hayatınız, devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda, yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ilişkilerinizde güçlü bağlantılar söz konusu olabilir. Parasal konularda destekleneceksiniz. Yakın çevre iletişiminiz devrede olacak. Gün içinde duygusal olarak iniş çıkışlarınız fazla olabilir.