Balık

Balık burcu yorum arşivi

19 Kasım 2020 Balık burcu yorumu

Bugün çalışmalarınızı daha rahat yapacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Disiplinli davranırken sert bir tavır sergilememeye özen gösterin.  Parasal konulara yönelik bazı sıkıntılarınız olabilir. Ancak iyimser ve yapıcı davranmayı başarabilirsiniz. Duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayıp karamsarlık içine girebilirsiniz. Ancak bu haliniz uzun sürmeyecek ve eski tecrübelerinizden faydalanmayı düşüneceksiniz. Özellikle olaylara bakış açınızı değiştirecek kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve sizi karamsarlıktan uzaklaştırabilir. Aslında geçmiş deneyimlerinizi kullanarak başarılı olmanız mümkün. []

Balık burcunun bugün genel durumu

Zaman kaybetmeyin ve bu güzel dönemin keyfini çıkarın. Biraz yatırımda bulunun veya önemli şeyler alın. Bu döneme, sevgilinizle birlikte kuralları çiğneyeceğiniz bir akşam canlılık katacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar. []

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel alanda ve evinizle, güvenliğinizle ilgili konularla daha meşgul olabilirsiniz. Tamamlanması gereken sorumluluklar da olabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün aldığınız bir haber sizi çok mutlu edecek. Çalışkan olmanız üstleriniz tarafından taktirle karşılanıyor. Özlem duyduğunuz kişilerle bir araya geleceksiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaş ilişkilerinizde bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Diğer yandan hâlâ kafanızda yapılması gereken işleriniz var ama bu cumartesi sosyalliğin ve değişik yerlerin tadını çıkarın.