Balık

Balık burcu yorum arşivi

28 Kasım 2020 Balık burcu yorumu

Parasal konular ve yakınlarınızın davranışları, düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz ve duygusal bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat saygı duyduğunuz kişilerin tavsiyeleri ve önerileri sizi rahatlatacak. Olaylara daha farklı açıdan bakabilir ve böylece ortaya çıkmış olan karışıklıklar ile başa çıkabilirsiniz. Alıngan ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Ayrıca duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Yanlış anlamalar olabilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. []

Balık burcunun bugün genel durumu

İşletme yöntemlerine tamamıyla katılmayacaksınız ve eleştirel yaklaşacaksınız, bu da insanlarla olan ilişkilerinizi etkiyebilecek. Melankolik olmayın ve partnerinize karşı biraz küstah davranın. Bunu ona biraz daha soğuk davranarak yapabilirsiniz; bu onun ilgisini çekebilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Normal bir dönemden sonra işler olumlu bir şekilde hareketleniyor. Rüzgâr sizden yana; sonunda etrafınızdakilerle ahenk içinde olduğunuzu hissedeceksiniz. Girişimciler bugün özellikle işletme konusunda çok dikkatli olmalılar. Net bir hareket planı yapmaya ve gözleriniz dört açmaya değer. []

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ilgilendiğiniz konular üzerine daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Yeni ve farklı şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Yaşadığınız olaylar fikirsel düzeyde sizi zorlayabilir. Yabancılarla ilgili konularda beklemediğiniz riskler söz konusu olabilir. İşlerinizde dikkatsizlik yapmayın. Yolculuk planlarınızda değişiklikler söz konusu olabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Negatif... Son günlerde hakim olduğunuz belli başlı konular var. Bunlardan biri de siyaset. Ancak her ortamda siyaset yapmamalısınız.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış ortamlarda vakit harcamak veya bir seyahatin yorgunluğunu üzerinizden atmak isteyebilirsiniz. Kariyerinizde güzel adımlar söz konusu.