Balık

Balık burcu yorum arşivi

04 Aralık 2020 Balık burcu yorumu

Bugün duygularınız dalgalanacak fakat kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Beklentilerinizin gerilimini yansıtmayacak ve fikirlerinizi güzel ifade edeceksiniz. İkna edici ve etkileyici olabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz. Bu arada gizli niyetleriniz veya endişeleriniz olabilir. Karamsar hayallerden uzaklaşın ve yapmak istediklerinizi belirleyin. Geleceğe yönelik güzel hayaller kurun ve olayların gelişmesini bekleyin. Bugün yeni atılımlarda bulunmak için pek uygun zaman değil. Fakat hayal gücünüzü uyandıracak konular ile ilgilenebilir ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. []

Balık burcunun bugün genel durumu

Kariyerinizle ilgili konularda acele etmeyin ve tercihleriniz hakkında iyice düşünün. İlişkinizi düzeltebilecek ve yoğun duygular yaşayabileceksiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Gerçekten dirençli ve cesaretlisiniz; daha iyi kazanç sağlayan bir aktiviteye yönelin. Çok yaratıcı bir dokunuşla anlaşmalarınız iyileşecek. Birinci dekantta doğanlar aşması çok kolay olmayan bazı engellerle karşı karşıya gelmek zorunda kalacaklar ancak sağduyulu ve sabırlı olabilirlerse kara bulutlar yavaş yavaş dağılmaya başlayacaklar. []

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gelecekle ilgili düşüncelerinize biraz pozitiflik katmaya bakın. Arkadaşlar bu konuda daha yardımcı olabilirler.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Farklı duygular ve değişik istekler içine girebilir, kolay öfkelenebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaş ortamlarınızda kendinizi parasal yönden güvende hissetmeyebilirsiniz. Ya da dış ortamlarda fazla para harcamalarında bulunabilirsiniz. İş hayatınızdaki güzel gelişmelere odaklanın ve anın tadını çıkarın.