Balık

Balık burcu yorum arşivi

12 Mart 2021 Balık burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve yapmanız gereken işler ile ilgileneceksiniz. Daha önce ortaya çıkmış olan karışıklıkları çözümlemek için sabırlı ve dirayetli davranmayı başaracaksınız. Ayrıca büyükleriniz ve otoriteyi temsil eden kurumlar ve kişiler sizi destekleyecek. Bugün karşılaştığınız olaylar size geçmişi hatırlatabilir. Veya siz aile köklerinizi araştırabilirsiniz. Tarih, eski medeniyetler, kültürler hakkında çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz ve yabancı ülkelere gitmeyi arzu edebilirsiniz. Bugün ciddi konular ile ilgilenmeniz gerekebilir. Sorumluluk gerektiren işlerinizi yapmak için uygun zaman.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Çok fazla sıkıntıyı biriktirmeyin, hayatınızdaki problemlerle birer birer yüzleşin. Romantik bir ortam ve sizi uyaran çok sayıda pozitif etken var. İleriye yönelik düşünmeye yatkın olacak ve yaptığınız her şeyde sevgilinizi de dahil edeceksiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. Yıldızlar bu burcun yeni bir iş arayan ya da belli bir alanda uzmanlaşmak isteyen gençleri için özellikle olumlu olacak.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün karşınızdakileri ya da eşinizi daha iyi dinlemelisiniz. Tamamlanması gereken işler var.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Alışveriş konusundaki isteğinizde haksız da sayılmazsınız. Uzun süredir aynı eşyaları kullanıyordunuz. Paranızın hepsini alışverişe harcamayın.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizdeki bazı arkadaşlarınız özel hayatınızda kararsız kaldığınız konularda devreye girebilirler. Özel yaşantınızda kafanıza takılanlar bu dönem sizi bir türlü rahat bırakmıyor. Birkaç gün boyunca bu konularda son derece hassas olacaksınız.