Balık

Balık burcu yorum arşivi

08 Mayıs 2021 Balık burcu yorumu

Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir ve uzun zamandır görmediğiniz büyükleriniz ile görüşebilirsiniz. Önemsediğiniz, korktuğunuz, değer verdiğiniz konuları gözden geçirebilirsiniz ve olaylara daha iyimser bir açıdan bakabilirsiniz. Zihinsel faaliyetinizin hareketli olduğu bir dönemdesiniz ve en eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Ancak girişimde bulunmadan önce projelerinizi ilgisi olmayan kişilere anlatmaktan kaçının. Bu arada gereksiz tartışmalardan uzak durun. Çünkü yanlış anlaşılmalar olabilir.

Balık burcunun bugün genel durumu

Yeni sözleşmelere imza atarken ya da yeni firmalarla çalışırken dikkatli olun; yeni kontaklarınıza karşı uyanık ve tedbirli davranın. Karar verme aşamasında farklı şeyler düşünmeniz yüzünden sevgilinizle zor bir dönem geçireceksiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda en uygun fırsatlar görünüyor ancak çok sezgisel davranmamaya çalışın. Hem düşünmek için hem de bilgileri özümsemek için size gereken tüm zamanı kullanın. Elinizde bir sözleşme varsa muhtemelen başarı ile sonuçlanacak ancak yıldızlar yine de ihtiyatı elden bırakmamanızı tavsiye ediyor.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Finansal konularda sizi strese sokan olaylar gelişebilir. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Banka işlerinizle ilgilenmek için uygun bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi düzenlemek isteyebilirsiniz. Bazı işleriniz sizi duygusal olarak zorlayabilir. Harcamalarınıza dikkat edin.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Son zamanlarda sevdiklerinize karşı duyduğunuz üzüntülerin sebebini anlatma ve açılma ihtiyacı duyacaksınız. Kariyeriniz açısından patronunuzla tartışmaktan kaçının.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Para ödemeleriniz ve bütçe konularınız devrede olurken, aile hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi mutlu edebilir. Ailevi ortamlarda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.