Balık

Balık burcu yorum arşivi

20 Mayıs 2021 Balık burcu yorumu

İdeallerinizi rüyanızda görmüş olarak uyanabilirsiniz ve gördüğünüz rüyaları sevdiğinize anlatabilirsiniz. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir gün. Ayrıca kendinize bakım uygulayabilir, güzellik ve estetik konularına ilgi duyabilirsiniz. İyimser ve anlayışlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilir, isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bugün sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, hayallerinizi sevdiğinize anlatabilirsiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar ve kişiler moralinizi yükseltecek ve hayal gücünüzü uyandıracak.

Balık burcunun bugün genel durumu

Büyük yatırımlar için doğru bir zaman olmadığından bir konuda daha sonra karar vermek isteyeceksiniz. Çamurlu sulara batmayı hiç riske atmayın. Canınız sıkılacak ve kendinize ait bir alan yaratmak için sevgilinize yalan söyleme isteği duyacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Size getirisi olmayan durumları değiştirip ortadan kaldırmaya hazır olmalısınız. Bugün sorunlar ya da alışılagelmiş durumlar getirecek. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızların teşviki ile iş arkadaşları ve üstlerinizi ikna edebileceksiniz. Bu fırsattan en iyi şekilde istifade etmeye çalışın.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzdan geçerken kişisel konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Kararsızlığınıza çare bulun.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başladığınız her işte tüm dikkatinizi vererek kazandığınız başarılarla adınızdan söz ettirmek istiyorsunuz. Siz zaten başarılısınız. Bu durum asabiyet yaratmamalı.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki 1 ay boyunca ev ve aile hayatınızla ilgili konular ön plana çıkmaya başlayacak. Ailenizle beraber hareket etmek sizin için önemli olacak. Bu dönemde bir ev alımı, satımı ya da kiralama gibi işlemlerde de kendinizi gösterebilirsiniz.