Balık

Balık burcu yorum arşivi

18 Haziran 2021 Balık burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Aile büyüklerine yardımcı olabilirsiniz ve size ihtiyacı olan kişilere yardım etmeyi sorumluluk olarak algılayabilirsiniz. Bugün önem verdiğiniz kişiler ve konulara dikkatinizi odaklayacaksınız ve böylece duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Özellikle gün içinde karşılaştığınız kişiler ve olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygusal gerilim hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve sakin davranmayı başaracaksınız. Bugün çocukluk günlerinizi ve eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranmayı başarabilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Güven verici haberler alacaksınız, bu sayede başınızı dik tutacak ve iradenizi daha da güçlendireceksiniz. Yeni tanıştığınız bir kişiyle flört edecek ve zevkli giyim tarzınızı fark ettiğinden emin olacak kadar gelişme kaydedeceksiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. Birinci dekantta doğanlar aşması çok kolay olmayan bazı engellerle karşı karşıya gelmek zorunda kalacaklar ancak sağduyulu ve sabırlı olabilirlerse kara bulutlar yavaş yavaş dağılmaya başlayacaklar.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken tek başına yapabileceğiniz çok şey var. Kişisel alanda önemli adımlar atabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

YARIM bıraktığınız bir olay manevi olarak bugün sizi husursuz edebilir. İç hesaplaşmalarınız olabilir, vicdanınızla yüzyüze gelebilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayata karşı duygusal tepkiler verebilirsiniz. Tembel, rahat ve sezgisel yönleriniz ön planda olabilir. Sevdiğinizle veya varsa çocuğunuzla olan ilişkileriniz size kendinizi mutlu hissettirebilir.16 HAZİRAN 2017 BALIK BURCU YORUMU