Balık

Balık burcu yorum arşivi

30 Haziran 2021 Balık burcu yorumu

Sevdiğiniz kişilerin sizi anlamadığını düşünüp kendi içinize kapanabilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizi anlatma zorluğu yaşıyor olmanız mümkün ancak sorunları büyütmeyin ve olayları değerlendirirken çok ince detaylara takılı kalmayın. Bu arada ayrıntıların önemli olduğu işler yapanlar için güzel bir gün. Sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar için verimli bir gün. Ancak olaylara karamsar açıdan bakmasanız iyi olacak. Özellikle geçmişte kalmış ve unutulmuş olayları hatırlayabilirsiniz ve bazı detayları hatırlamak sizi rahatsız edebilir. İsteklerinizi belirlemek için acele etmeyin.

Balık burcunun bugün genel durumu

Öfke patlamalarından kaçının; kolayca çözülebilecek bir hata için bu kadar uzlaşılmaz olmanıza gerektiren bir durum yok. Sevgilinize karşı dikkatli davranacaksınız ve size karşı samimiyetini anlamak için birçok soru soracaksınız. Dikkatli olun; o da sizinle aynı şekilde davranabilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda bugün yurtdışındaki bağlantılarda şanslı açılımlar ve kazanç artışı var. Dikkatle ve kurnazca hareket edin. Ticari aktivite içinde olanlar bugün satın almalar ve işletme konularında dikkatli ve ihtiyatlı olmalılar, özellikle de bu işte yeni iseler.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşinize odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ani değişiklikler olabilir. Mücadele verdiğiniz işlerde sonuç almak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kendinizi dengede tutmaya çalışmalısınız. Sizi uğraştırabilecek konulara karşı duygusal kararlar almayın. Ticari konularda ortaklarınızla ilgili işlerinizde dikkatli olmaya çalışın.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

HER zamanki sorun çözücü yapınız sayesinde dinginliğe kavuşacaksınız. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğinizle yapacağınız bazı konuşmalarda orta yolu bulmak kolay olmayabilir. Tahminlerden uzak durun. Dış ortamlardaki sorumluluklarınız işlerinizi bir üst basamağa taşıyabilir.