Balık

Balık burcu yorum arşivi

08 Temmuz 2021 Balık burcu yorumu

Eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz. Dedikodularla fazla ilgilenmeyin ve yakınlarınızın kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız organizasyonlar sırasında bazı aksaklıklar olabilir veya yanlış anlamalar ortaya çıkabilir. Düşüncelerinizin derinleştiği bir dönem ancak olaylara iyimser açıdan bakacak ve çok daha sabırlı ve serinkanlı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz ve böylece karmaşık düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz. Bu arada fikirlerinizin değiştiğini düşünebilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

İstediklerini size yaptırmaya çalışacak çok konuşkan bir iş arkadaşınızla uğraşmanız gerekecek. Yenilik yapma arzunuzu bastırmaya çalışın ve sevgilinizin tarafında durmaya çalışın; çünkü bu ara biraz ihmal edildiğini düşünüyor.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda en uygun fırsatlar görünüyor ancak çok sezgisel davranmamaya çalışın. Hem düşünmek için hem de bilgileri özümsemek için size gereken tüm zamanı kullanın. Elinizde bir sözleşme varsa muhtemelen başarı ile sonuçlanacak ancak yıldızlar yine de ihtiyatı elden bırakmamanızı tavsiye ediyor.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hedeflerinize ulaşmak için sorumluluk alabilirsiniz. Ailevi konularla da göz önünde olacağınız zamanlar var. Geleceğinizle ilgili konularda mücadele verebilirsiniz. İşlerinizde en iyisini yapmak için çaba gösterebilirsiniz. Tamamlamanız gereken işler için uygun bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda söz sahibi olmak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

YENİ tanıştığınız insanların size hayalkırıklığı yaşatabileceği bir gün fakat unutmayın herkez ikinci bir şansı hakeder. Alınganlığı bırakın.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızdaki konuşmaları doğru bir şekilde ailenize aktarabilirsiniz. Kariyerinizde önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Duygusal dengenizi iyi oturtun.