Balık

Balık burcu yorum arşivi

17 Temmuz 2021 Balık burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Ancak kararlarınızı uygulamak için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Sizin kararlı ve sabırlı davranışlarınız, çevrenizi ve özellikle önemsediğiniz kişileri etkileyecek ve sizi destekleyecekler. Sorumluluklarınızı yerine getirmek pek kolay olmasa bile rahat bir tavır içinde olabilirsiniz. Büyük kalabalıklar ve farklı çevreler içine girebilirsiniz. Tanıştığınız kişilerin yaşam felsefesinden etkilenebilirsiniz ve tarzınızı değiştirebilirsiniz. Sosyal statüsünü yükseltmek veya kariyer yapmak isteyenler, kendilerini destekleyecek kişiler ile karşılaştıkları bir dönemdeler.

Balık burcunun bugün genel durumu

Yaratıcı doğanız isteklerinize gölge düşürmeye çalışanların üstesinden geleceğinizin bir göstergesi olacak. Yine de çok ileriye gitmeyin. Bu döneme, sevgilinizle birlikte kuralları çiğneyeceğiniz bir akşam canlılık katacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar belirsiz bir projeye çok fazla çaba sarf etmemenizi öneriyor. Bir tuzağa düşebilir hatta kendinizi bir sahtecilik durumuna düşmüş bulabilirsiniz. Ticari aktivite içinde olanlar bugün satın almalar ve işletme konularında dikkatli ve ihtiyatlı olmalılar, özellikle de bu işte yeni iseler.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmenin yolları açık. Elinizdekileri güzel şeyler için kullanabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız aşıklar... İlginç gelişmelerle hayatınızda birçok şey düzelime girdi. Özellikle uzun zamandır aranızda kırgınlık yaşadığınız yakın bir dostunuz özür dileyebilir.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğinizi insanı ve çocuğunuzu bazen gereksiz yere zorluyorsunuz. Bu davranışınızdan vazgeçin. Bugün, yapmanız gereken işleri hallettikten sonra keyifli akivitelerle ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde gerilimlere dikkat etmeli ve sakin olmalısınız.