Balık

Balık burcu yorum arşivi

21 Temmuz 2021 Balık burcu yorumu

Balık burcunun bugün genel durumu

Etrafınızdakileri kızdırmaya ve inatçılık etmeye meyilli olacaksınız. Bu bazı anlaşmazlıklara ve öfkelenmenize sebep olabilir. Geçmişte sizin için çok önemli olan biriyle buluşunca, çok yoğun duygular yaşayacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Güne yavaş başlayacaksınız ve bir karşıtlık bir aksiliğe neden olabilir; yürürlükteki bir projenize geri dönüp bir göz atmak zorunda kalabilirsiniz. Yükseleni Koç burcu olanlar belirsiz projeler için her şeyi riske edecekler. Yıldızlar her adımınızı sakin bir şekilde planlamanızı tavsiye ediyor.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Aile fertlerinden birine yardım etmeniz gerekebilir. Gün içinde güven aradığınız durumlar meydana gelebilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. İletişim gün içinde önem kazanabilir. Ev hayatınızdaki işleri toparlama fırsatınız var. Duygusal değişimler yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Yargılama... Mistik işler ve hayal gücü geliştirme sizin tarzınız. Dış görünüşünüze fazla önem veriyorsunuz. Gerçekleri de düşünün.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Çalışma koşullarınıza yönelik mücadeleleriniz artacak. Enerjinizi daha çok sağlığınızla ilgili alanlarda harcayacaksınız. Fazla çalışmak sağlığınızı aşırı zorlamanıza yol açabilir, dikkatli olun.