Balık

Balık burcu yorum arşivi

05 Ağustos 2021 Balık burcu yorumu

İsteğiniz giderek yükseliyor ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Buna karşılık isteklerinizi kendinize saklayabilirsiniz ve çeşitli hayaller kurabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek artacak. İzleyeceğiniz filmler ve okuduğunuz kitaplar hayal gücünüzü harekete geçirebilir. Sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz ve sanatçılar ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Mistikler, mistik konular ilginizi çekecek. Ayrıca şifalı bitkiler ve tedavi yöntemlerini araştırabilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Daha fazla kazanmak istiyorsanız, Yıldızlar kabuğunuzdan çıkmanızı ve iş arkadaşlarınızla yeni planları masaya yatırmanızı öneriyor. Hiç beklenmedik bir şekilde yeni biriyle tanışacaksınız. Onun ilgisini çekebilmek için ona karakterinizin en güzel yanını göstermeye çalışacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size büyük zihinsel güç vererek yardımcı olacaklar. Dinamizm, yüreklilik ve hatta cüret, doğru kullanıldığında harika sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bugün yıldızlar entelektüel ve gayretli işlerin lehinde olacak ve bu çalışmaları zengin, parlak ve uzun vadeli sonuçlarla taçlandıracaklar.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aynı gruptan kişilere zaman ayırabilirsiniz. Gelecek planlarınızla ilgili kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklar organize edebilirsiniz. Gün içinde sosyal konular ilginizi çekebilir. İş arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirebilirsiniz. İşlerinizde eksikleri gidermek için uygun bir gündesiniz. Bugün sorumluluk almak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

DİNGİN bir gün sizi bekliyor. Bekar yada yeni bir ilişkiye başlamış Balıklar dikkat, gereksiz kıskançlıklar başınıza dert açabilir.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaş çevrelerinizde, önemli organizasyonlarda veya işlerinizde bazı dirençlerle, sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Parasal konuların kafanıza çok fazla takılmasına izin vermeyin.