Balık

Balık burcu yorum arşivi

29 Ağustos 2021 Balık burcu yorumu

Gündüz düşleri ve fantastik konular ilginizi çekecek. Mistikler ve sanatçılar ile karşılaşabilirsiniz veya hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler karşınıza çıkabilir ve size ilham verebilir. Bu arada bazı kaygılarınız uyanabilir fakat daha önce olmadığınız kadar kararlı ve sabırlı davranabilirsiniz ve endişelerden uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Ayrıca hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir dönem. Kendinizi yenilemek ve sağlık konularına yönelik araştırmalar yapmak için uygun zaman.

Balık burcunun bugün genel durumu

Çok titiz davranacak, etrafınızdakileri dikkatle gözlemleyeceksiniz, fakat bunu yaparken iş arkadaşlarınızı rahatsız edecek yollara da başvuracaksınız. Biri ilişkinize bir rahatsızlık verecek; çok eleştirel olmayın ve acımasız davranmayın.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Kaygılarınızla çileden çıkmayın. Bugün sakin olmayı öğreneceksiniz. Kendinize biraz daha fazla inanın. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde yeni konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sanatsal konular ilginizi daha fazla çekebilir. Yabancılarla ilgili konularda çaba göstermeniz gereken durumlar olabilir. Gün içinde işleriniz yavaşlayabilir. Kafanızı dağıtmak için seyahatler planlayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi belirginleştirmek için çaba sarf edebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Erime... Bağlandığınız birileri bugün sizden biraz uzak kalabilir. Bunu aniden tepki vererek kötü algılamayın. Karamsar bir gün.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış işlerinizde önemli görüşmeler olabilir. Geleceğiniz için yapacağınız yatırımlar ve duygusal adımlar devreye girecek. Yalnız bazı iş bağlantılarınızda ufak tefek anlaşmazlıklara dikkat..