Balık

Balık burcu yorum arşivi

24 Eylül 2021 Balık burcu yorumu

Hayal gücünüzü uyandıran gelişmelerin olduğu bir dönem... Sabahın erken saatlerinde gördüğünüz rüyanın etkisi ile uyanabilirsiniz. Sezgileriniz yükseliyor ve meydana gelen olaylar ideallerinizi gözden geçirmenize neden olacak. Geleceğe yönelik yepyeni istekleriniz olabilir ve sabah saatlerini hayal kurarak geçirebilirsiniz. Öğlene doğru meydana gelen olaylar en derin isteklerinizi uyandırabilir ve sizi harekete geçirebilir. Karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve aynı zamanda çevrenizi etkileyebilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Biri masum bir yüz göstererek, sizden üstün olmaya çalışacak. Uyanık olursanız bu problemin üstesinden geleceksiniz. Kendinizi benmerkezci tavrınıza o kadar çok kaptırmışsınız ki, ilişkinizi sınarayak, giderek boş ve inisiyatiften yoksun hale getirdiğinizi fark etmiyorsunuz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Üçüncü dekantta doğanlara, özellikle de kamu sektöründe çalışanlara müjdeli haberler geliyor. Kartlarınızı elinizden geldiğince iyi oynayın.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel planlarınızı gözden geçirebilir ve yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Aynı zamanda ailevi konular da önemli olabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her konuya hakim olup, kendinizi hükümdar ilan ediyorsunuz. İçiniz kıpır kıpır olsa da dış görüntünüzde çok sakin resim vermektesiniz. Aile ocağınızı tüttürmek için kendinizi onlara adamış konumunuz var.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış dünyaya ve gelecek planlarınıza yönelik hareket ve girişimleriniz bugün ön planda olacak. Gerek sevdiğinizden, gerekse ortaklarınızdan istediğiniz desteği alarak mutlu olacaksınız.