Balık

Balık burcu yorum arşivi

03 Ekim 2021 Balık burcu yorumu

Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar için bugün keyifli geçecek ve yeni girişimlerde bulunmak için kendilerini hazır hissedecekler. Yepyeni hayalleriniz ve geleceğe yönelik yeni idealleriniz olabilir. Kaygılardan uzaklaşıp hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve dolaştığınız yerlerde güçlü ve etkileyici kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Üstelik siz de bugün kendinizi etkileyici ve güçlü hissedeceksiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Birisi yaptığınız işi kötümseyerek, kapasitenizi küçümsemeye çalışacak. Bu kişinin sizden ne istediğini anlamaya çalışın. Yeteri kadar kurnaz olamayacaksınız ve partneriniz kısa bir süre önce bir kaçamak yaşadığınızı fark edecek; etrafta kanıt bırakmamaya çalışın.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlardan en iyi şekilde istifade etmek için iyi bir gün; huzursuzluk ve sabırsızlığa sebep olabilirler ancak aynı zamanda size inisiyatif ve motivasyon verecekler. Mümessiller için olumlu bir gün; komisyonunuz keyif verici bir şekilde büyüyecek.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde riskli konulardan uzak durmanızda fayda var. Sizi keyifsiz kılan koşullar oluşabilir. Sorumlu olduğunuz işlere yoğunlaşabilirsiniz. Önemli konularda kesin kararlar almamaya çalışın. Günün ikinci yarısında koşullar rahatlayabilir. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Mücadele verdiğiniz konularda değişimler olabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni projeler ile birlikte sorumluluk da alıyorsunuz. Ancak fazla ağır işlere kalkışmanız biraz maceracı olacağınızı göstermekte. Elinizden fazla para çıkıyor dikkatli harcayın.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortak parasal harcamalarda çok açılmayın. Enerjinizi sevdiğiniz insanla birlikte akıtmak isteyeceksiniz. Güçlü arkadaşlarınız sizi atacağınız adımlarda destekleyecek. Önemli işler peşindesiniz.