Balık

Balık burcu yorum arşivi

04 Ekim 2021 Balık burcu yorumu

Eski projelerinizi gözden geçireceksiniz. Arkadaşlarınız, kardeşleriniz ve yakınlarınızla ilgilenebilir, daha önce söylemek istediğiniz halde bir türlü ortaya koyamadığınız fikirlerinizi ifade edebilirsiniz. Düşünceleriniz değişiyor ve kendinizi giderek daha rahat hissetmeye başlıyorsunuz. Bugün çeşitli organizasyonlara katılabilir, eski dostlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Bu arada önemsediğiniz kişilerin onayını ve desteğini alacak ve yeni projeler yapacaksınız.

Balık burcunun bugün genel durumu

Unutkanlaşacaksınız, önemli randevuları hatırlamaya ve belki de randevularınızın notunu tutmaya çalışın. Duygusal anlamda kötü bir gün; sevgiliniz ona karşı davranışlarınızdan dolayı sizi eleştirecek ve bu da kendinize olan güveninizi incitecek.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size büyük zihinsel güç vererek yardımcı olacaklar. Dinamizm, yüreklilik ve hatta cüret, doğru kullanıldığında harika sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bugün yıldızlar entelektüel ve gayretli işlerin lehinde olacak ve bu çalışmaları zengin, parlak ve uzun vadeli sonuçlarla taçlandıracaklar.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ikili ilişkiler ön planda olabilir. Kişisel önem verdiğiniz konularla uğraşabilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kısmetli durumlar olabilir. Öğrendiğiniz konuları kullanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak için uygun bir gündesiniz. Hassas olduğunuz konular gündeminize gelebilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Küçük sorunları büyüterek kafaya takabilirsiniz. Bu duyguları azaltmak için zihinsel gücünüzü kullanmazsanız takıntılı hale gelebilirsiniz dikkat edin.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Güçlü arkadaşlarınız özel yaşantınız için harekete geçebilir ve size istediğiniz ilişkinin kapılarını açabilirler. Aile hayatınızda yapılması gereken işleriniz olabilir ama sosyallikten de uzak durmayın.