Balık

Balık burcu yorum arşivi

12 Ekim 2021 Balık burcu yorumu

Duygularınızın dalgalanacağı bir gün... Karmaşık duygu ve düşüncelerden uzaklaşın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler gösterebilir, heyecanlı ve huzursuz bir tavır içinde olabilirsiniz. Ancak hareket halinde olmak keyfinizi yerine getiriyor. Çeşitli organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz ve hatta bazı organizasyonları siz yapabilirsiniz. Bugün karşılaştığınız bazı olaylar ve kişiler bilinçaltınızı uyandırabilir.  Günün ilerleyen saatlerinde hayal gücünüz uyanacak ve sanatsal faaliyetlere ilgi duyacaksınız. Sinema, tiyatro ve benzeri yerlere gidebilir, sanatçılar ile tanışabilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Sezgilerinizin gittikçe güçleneceği bir gün yaşayacaksınız. İnsanları kolayca anlayabileceğiniz için, aile ilişkilerinde ortaya çıkan ufak tefek anlaşmazlıkları çabucak halledebilirsiniz. Görünenin arkasındakini anlamak zor olmayacak.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yabancılarla ilgili konularda yaratıcı çözümleriniz ve orijinal yaklaşımlarınız olabilir. Yabancı bir kişi veya kurumla görüşmek için de uzun bir seyahate çıkmanız ya da bir temsilciyi ağırlamanız gündeme gelebilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Mevcut durumları en doğru şekilde yönetebilmek veya sorunları çözebilmek için, öncelikle gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışmanız veya gerçek manzarayı görmeniz gerekebilir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi yoran koşullara karşı daha dik duracağınız zamanlar var. Bazı değişiklikler keyfinizi kaçırabilir. Ortaklı konularda duygusal ilişkiler gündeme gelebilir. Gün içinde banka işlerinizi halledebilirsiniz. Endişe duyduğunuz konularda daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Sonuç getirmeyecek işlere daha fazla zaman harcamamalısınız.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kırılgan ve kaprisli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak bu kadar alınganlık fazla. İnsanlar karşınızda tedirgin oluyor ve siz farkında değilsiniz.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden ruhsal olarak enerjinizi net ifade etmekte zorlanabilir, geçici bir durağanlık, belirsizlik, yönsüzlük hissedebilirsiniz. Finansal konular, eşin parası, ortak gelirler alanlarında durağanlık yaşayabileceğiniz bugün, özellikle finansal konularda yeni adımlar atmamanız gereken, sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bir gündesiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu