Balık

Balık burcu yorum arşivi

05 Kasım 2021 Balık burcu yorumu

Kendinizi rahat hissetmek istediğiniz bir gün. İçinizden geldiği gibi davranmanız mümkün fakat işleriniz ve yapılması gereken konular ile ilgili çalışmalarınızı hızlandırmanız gerekiyor. Annenizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Veya anneniz kadar yakın olduğunuz büyükleriniz ile görüşebilir ve onların yardımını isteyebilirsiniz. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı önceden planladığınız gibi sürdüreceksiniz. Bu arada eviniz ile ilgili bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Fakat yine de rahat bir gün geçireceksiniz. Gün içinde bazı olaylar sizi heyecanlandıracak.

Balık burcunun bugün genel durumu

Kimsenin tavsiyesine kulak asmayacak ve tek başına ilerleyeceksiniz. Yalnız, aceleli davranmayın, aksi takdirde başarınıza engel olabilirsiniz. Sevgiliniz size gerçekten çok güveniyor ve sorunları kolaylamak ve çözmek için size uyum sağlıyor.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda en uygun fırsatlar görünüyor ancak çok sezgisel davranmamaya çalışın. Hem düşünmek için hem de bilgileri özümsemek için size gereken tüm zamanı kullanın. Elinizde bir sözleşme varsa muhtemelen başarı ile sonuçlanacak ancak yıldızlar yine de ihtiyatı elden bırakmamanızı tavsiye ediyor.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gerçekleşen dolunay, düşüncelerinizde daha yaratıcı olabileceğiniz uğraşlar getirmekte. Yaratıcı alanda somut konular üzerinde durabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önemli işleriniz, yakın çevrenizdeki insanların sorumlulukları nedeniyle zora girebilir. Olaylara geniş açıdan bakmak isterken, daha sınırlı konularla uğraşmanız gerekebilir.