Balık

Balık burcu yorum arşivi

13 Ocak 2022 Balık burcu yorumu

Bazı karışıklıklar olsa bile bugün kendinizi çok iyi hissedecek ve olumlu duygular içinde olacaksınız. Anlayışlı ve uzlaştırıcı tavırlarınız ile hem saygın çevrelerin, hem de önemli kişilerin dikkatini çekeceksiniz. Neşeli ve sempatik tavırlarınız ile karşı cinsi etkileyebilirsiniz ve bulunduğunuz ortamda dikkat çekici olabilirsiniz. Daha önce üzerinde düşünmediğiniz konuları şimdi düşünmeye başlayabilirsiniz ve hatta derinleşebilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirecek ve eskiden sevdiğiniz kişileri hatırlayacaksınız. Bugün eski sevgili ile karşılaşabilir veya onunla ilgili haberler alabilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Size yapılan teklifler ve önerileri iyice gözden geçirin, çünkü göründüğü gibi olmayabilir ve size ekonomik zararlar verebilirler. Partnerinizin taleplerine karşı duyarsız kalmaya daha fazla devam edemezsiniz; er ya da geç partnerinizin dırdırına maruz kalacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar sabır ve sebatla davranıp belirli hedeflere odaklanmanızı tavsiye ediyor. Başak burcundan kıskanç bir iş arkadaşına dikkat! Yükseleni Yengeç olanlar Boğa burcundan bir iş arkadaşlarına karşı olan saldırganlıklarını frenlemek zorunda kalacaklar; bir anlaşmazlık sorunlara yol açabilir.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün dikkat çekmek ve öne çıkmak konusunda daha başarılı olabilirsiniz. Ancak yüksek beklentilerinize de dikkat etmelisiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kalabalık ortamlarda bulunmayı tercih edeceksiniz. Güçlü duygularınızı ve hırsınızı işinizde veya özel hayatınızda bir şekilde göstermek isteyeceksiniz.