Balık

Balık burcu yorum arşivi

16 Şubat 2022 Balık burcu yorumu

Gördüğünüz rüyalardan etkilenmiş olarak uyanabilirsiniz ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş isteklerinizi hatırlayabilirsiniz. Gün içinde alacağınız bir haber ile heyecanlanacaksınız. Bu arada çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz ve anneniz ile ilgili duygularınız derinleşebilir. Bugün hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için uygun zaman. Mistik konular, fantastik film ve kitaplar ilginizi çekebilir. Bu arada yanılgılar ve yanıltıcı durumlar olabileceğini düşünebilirsiniz ve şüpheci bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat sevdiğiniz konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek.

Balık burcunun bugün genel durumu

Yeni bir iş arıyorsanız, karşınıza kaçırmayacağınız bir fırsat çıkacak ve belli bir süre böyle bir imkanı tekrar bulamayacaksınız. Uzun bir süredir çıkmayı istediğiniz kısa seyahati organize edeceksiniz ve sevgiliniz de size eşlik edecek.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün işinizden büyük bir tatmin duyacaksınız. Her şey kolay gelecek, hiçbir şey sorun olmayacak ve her görevi en iyi şekilde icra edeceksiniz. Eğer bir çalışansanız aydınlanacaksınız; istediğiniz terfi gerçekleşebilir. Yeni görevler daha fazla çaba gerektirecek.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bilinçaltınızın çok aktif olduğu bir gün olabilir. Sabah gece gördüğünüz önemli rüyaları hatırlayarak güne başlayabilirsiniz. Gün içindeki olaylara daha sezgisel yaklaşabilirsiniz. İş konularında ilerlemenin zor olduğu, duygusal olarak baskılandığınızı hissedebileceğiniz bir gün. Kontrolünüz dışı gelişmelere karşı hazırlıklı olmakta fayda var.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Şanslı etkileriniz var ama kafanızı tam olarak toparlamış değilsiniz. Paraya dayalı beklenmedik konuşmalar içine girebilirsiniz. Güzel açılımlarınız var, fırsatları değerlendirin.