Balık

Balık burcu yorum arşivi

21 Şubat 2022 Balık burcu yorumu

Çevrenizle iletişiminizin yoğun olacağı, aktif geçebilecek bir gün. Yakın çevrenizle ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizi güçlendirmek için çaba harcayabilirsiniz. İleriye dönük planlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekmekte. Arkadaşlarınızdan aldığınız öneriler kafa karıştırıcı da olabilir.

Aşk:

Ay ın rahat açısının yaptığı olumlu etkiler iç huzurunuzun ve kişisel çekiciliğinizin yüksek olabileceğini belirtiyor. Aşkta istediğiniz girişimleri yapabilirsiniz

İş:

İşyerinizde beklenmedik koşullarla karşılaşacaksınız. Fakat yine de diplomatik davranarak ilişkilerinizi geliştirebilir ve çalışmalarınızın sonuçlarını maddi olarak da görebilirsiniz.

Para:

Kişisel gelirinizi ve parasal durumunuzu etkileyen hızlı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ani kararlar ve riskler söz konusu olurken daha dikkatli olmalısınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İleriye yönelik hedefleriniz ani değişiklikler gösterebilir. Bu arada, önümüzdeki dönemde yakın çevreniz ve arkadaşlarınız kararlarınızı yakından etkileyebilir.


Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konulardaki rahatsızlıklarınızı anlayan bazı kişiler bu durumu onarmak için yardımcı olmaya çalışabilirler. Bugünden itibaren, maddi açıdan büyümeye ve fırsatlara açık işlere başlayabilir ya da bu tür anlaşmalar yapabilirsiniz. Para akışı hızlanabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevgi, aşk ve fiziksel çekim temalarının ön plana çıkabileceği veya sosyal açıdan heyecan verici ya da aktif bir Cuma günündeyiz ve bu etki tüm hafta sonuna yayılıyor! Gün itibariyle, Mars Koç burcuna geçiyor. Koç burcuna geçecek olan Mars, Mart sonuna kadar her alanda enerjik ve cesaretli olacağımıza ve acele hareketlerle herkesi şaşırtacağımıza işaret ediyor. Bu enerjiyle başlayacağımız işlerin başarılı olma olasılığı yüksek olur. Ancak, acelecilik yanlışlıkları ve kazaları da tetikleyebilir. Dikkat lazım!!!! Akabinde, Venüs de, yaklaşık 3 haftalık bir süre için, Koç burcuna geçiyor. Aşk hayatımızda, iş birliklerimizde veya sevgi temalı ilişkilerimizde daha cesaretli olabilir, hatta kontrolden çıkabiliriz. Sevgimizi göstermek isteyeceğimiz bir süreçteyiz. Tutkusal ilişkiler, fiziksel çekim artabilir. Konuşmak değil eyleme geçmek isteyeceğiz. Heyecanlı ve kararlı olacağımız, konuşmaktan çok yapmaya odaklanacağımız bir süreç başlıyor. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İlişkilerinizde, karşı tarafın olumlu düşüncelerinin etkisi altındasınız. Güçlü dostlarınızın size sunacakları teklifleri düşünmelisiniz. Bireysel düşünmekten çok, ortak düşünceler içinde olacağınız kişilerle, yeni planlar yapıyorsunuz. Uyumlu olma isteği içindesiniz ve bugün, maddi kaygılarınızla kafanızı meşgul etmemelisiniz.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Çoğu zaman yapmadığınız bir şeyi yapın bugün. Diğer insanlara verdiğiniz özeni biraz da kendinize akıtın. Ben ne istiyorum diye sorun kendinize. Ve memnun etmek yerine biraz da memnun kalmak adına geçirin günün bir kısmını.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.