Balık

Balık burcu yorum arşivi

02 Mart 2022 Balık burcu yorumu

Duygularınızın yükseldiği bir gün... Heyecanlı ve istekli olacaksınız. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi harekete geçirecek. Karşılaştığınız bazı olaylar size annenizi hatırlatabilir. Ayrıca bugün anneniz ile vakit geçirebilir veya geçmişte yaşadığınız olayları, çocukluk günlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Olaylara farklı açılardan bakmaya zorlayan durumlar olabilir ve isteklerinize ulaşmak için değerlerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Olaylar karşısındaki eski tavrınızı değiştirebilirsiniz ve böylece kendinizi yenilemeyi başarabilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Para konusunda dikkatli davranacak, harcamalarınızı kısıtlamaya yöneleceksiniz. Zor zamanlara hazır olmak için elinizden geldiğince para biriktirmeye çalışacaksınız. Sakıncalı düşüncelerle kendinizi bunaltacak ve bu durumu sizi ihmal ettiğini düşündüğünüz partnerinizden intikam almak için kullanacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Kaygılarınızla çileden çıkmayın. Bugün sakin olmayı öğreneceksiniz. Kendinize biraz daha fazla inanın. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İkili ilişkilerde yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. İlişkinizde halı altına süpürülmüş konular tekrar gündeme gelebilir. Her zaman gösterdiğiniz fedakârlığı bu sefer karşınızdaki kişiden bekleyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda detaylara dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerde çatışmalar çıkabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Karşınıza güzel bir iş çıkabilir. Sizi geliştirecek bir kurs veya seminere katılabilir, hayata keyifle bakabilirsiniz. Hayal ettiğiniz işler, konuşmalar ve görüşmeler karşınıza gelecek.