Balık

Balık burcu yorum arşivi

12 April 2022 Balık burcu yorumu

Nedensiz bir gerilim ile güne başlayabilirsiniz. Derin duygular ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlatan bir rüyadan uyanmış olabilirsiniz ve kendinizi farklı hissedebilirsiniz. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar huzursuz ve gergin olabilirler... İdeallerinizi gözden geçirin ve kendinizi hayallerin derinliklerine kaptırmayın. Sağlığınıza özen gösterin ve özellikle bahar yorgunluğu ve benzeri rahatsızlıklara karşı tedbirli olun. Mistik konular, meditasyon, yoga ve benzeri konular ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Sinema, tiyatro, sergiler hayal gücünüzü uyandıracak.

Balık burcunun bugün genel durumu

Yaptığınız tercihler sayesinde, sonunda her şeyin kusursuz işlediği şanslı bir döneme giriyorsunuz. Sevgilinizle doğada bir gün geçireceksiniz. Beklenmedik davetler sizi sevindirecek.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün diğerleriyle harika bir anlayışa ulaşacaksınız. En zorlu anlarda dayanışma ve destek sunacak ve göreceksiniz ve para kazanmak için harika fırsatlar yakalayacaksınız. Eğer üçüncü dekantta doğanlardansanız yıldızlar size tümüyle farklı bir mesleki hayatın temelini oluşturabilir. En iyi fırsatları kaçırmamaya bakın.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Finansal konular gündeminize daha sık gelebilir. Yeni başlangıçlara ve yeni fikirlere açıksınız. Bir an önce yeniliklere adım atmak için heyecan duyabilirsiniz. Bugün kendinizle ilgili konular üzerinde yoğunlaşıyorsunuz. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz olaylara karşı dikkatli olmalısınız. İlişkilerinizde daha fazla sorumluluk gündeme gelebilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Para konuları canınızı sıkabilir. Ego sürtüşmeleri en çok arkadaş ilişkilerinizi zorlayacak. Yakın çevrenizden bir insanla yeni aşka yelken açabilirsiniz.