Balık

Balık burcu yorum arşivi

14 June 2022 Balık burcu yorumu

Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün. Karşılaştığınız olaylar ve kişiler duygularınızın dalgalanmasına neden olacak. Fakat hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı ve dirayetli davranabilirsiniz ve duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz. Kalabalıklar ve büyük organizasyonlar içinde olmak sizi hem heyecanlandıracak, hem de moralinizi yükseltecek. Saygın çevreler ve önemsediğiniz kişiler ile ilişkileriniz güçleniyor. İsteklerinizi ciddi bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve çevrenizdeki kişileri etkileyebilirsiniz. Anlayışlı ve sabırlı tavrınız ile beklediğiniz desteği almanız mümkün.       

Balık burcunun bugün genel durumu

Kararsız kalacaksınız ve karşınıza çıkacak birçok imkana rağmen kafanız karışacak. Bir şey sizi objektif davranmaktan alıkoyacak. Yalnızca kendi sorunlarınıza önem vermeyin; bu şekilde etrafınızda olan bitene karşı, doğru bir görüşe sahip olamazsınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Yükseleni Boğa olanlar iş ilişkilerinde özellikle dikkatli olmalılar. Yengeç burcundan birinin fesatlığı önemli bir proje için tehlikeli olabilir.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çocuklarınız ve sevdikleriniz bugün odak noktanız olabilir. Sevdiklerinizle bir arada olmak keyifli ancak aşırı korumacı tavrınız rahatsız edici de olabilir. Bu konuda daha bilinçli olmanızda fayda var. Keyif aldığınız hobilerinize yönlenebilir, zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda hassasiyetler var. Dengeli olmaya özen göstermelisiniz

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda almak istediğiniz kararları uygulayacaksınız. Emlak işlerinizde yeni adımlarınızı devreye sokun. Aile büyüklerinizin hayatını ilgilendiren kararlar devrede olabilir.