Balık

Balık burcu yorum arşivi

04 July 2022 Balık burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Eskiden yapmak istediğiniz ve geçen zaman içinde unuttuğunuz projeler karşınıza çıkabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Ayrıca hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir gün. En derin istekleriniz uyanabilir ve isteklerinizi şimdi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bu arada yapılması gereken pratik işleriniz ile ilgili odaklanmanız gerekiyorsa, hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmanız gerekiyor. İsteklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve geleceğe yönelik çok başka istekler duyabilirsiniz. Ancak fikirlerinizi şimdilik kendinize saklasanız iyi olacak. Bazı dostlarınızın kaygıları sizi de etkileyebilir.

Balık burcunun bugün genel durumu

Yeni bir iş arıyorsanız, karşınıza kaçırmayacağınız bir fırsat çıkacak ve belli bir süre böyle bir imkanı tekrar bulamayacaksınız. Son zamanlarda yaptığınız bir tartışmaya çözüm getireceksiniz, fakat gururunuzun aniden açıklığa kavuşmanıza engel olmasına izin vermeyin.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size gülümsüyor ve enerjinizi yeniliyor ancak elinizdeki kozları açığa vurmamanızı ve ihtiyatı elden bırakmadan hareket doğrunuzu uzatmanızı salık veriyor. Kendi işinizde çalışıyorsanız aktivitenizle dair her tür idari, mali ve sigortayla ilgili konuyu düzenleyip kontrol altında tutmaya çalışın.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular ön plana çıkabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı işlerinizde aksaklık olabilir. Bu durum gerilmenize sebep olsa da bir şekilde işlerinizi toparlamanın yolunu bulacaksınız. Sizi çekemeyen kişilerin farkında olacaksınız, bu kişilere dikkat etmenizde yarar var. Kendiniz yorgun hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Hayatın birçok konuda sizi desteklediğini düşünecek, çevrenizle iletişiminizi artıracaksınız. Biraz daha kabuğunuzdan çıkmayı denemelisiniz.