Balık

Balık burcu yorum arşivi

04 Ekim 2022 Balık burcu yorumu

Eski projelerinizi gözden geçireceksiniz. Arkadaşlarınız, kardeşleriniz ve yakınlarınızla ilgilenebilir, daha önce söylemek istediğiniz halde bir türlü ortaya koyamadığınız fikirlerinizi ifade edebilirsiniz. Düşünceleriniz değişiyor ve kendinizi giderek daha rahat hissetmeye başlıyorsunuz. Bugün çeşitli organizasyonlara katılabilir, eski dostlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Bu arada önemsediğiniz kişilerin onayını ve desteğini alacak ve yeni projeler yapacaksınız.

Balık burcunun bugün genel durumu

Unutkanlaşacaksınız, önemli randevuları hatırlamaya ve belki de randevularınızın notunu tutmaya çalışın. Duygusal anlamda kötü bir gün; sevgiliniz ona karşı davranışlarınızdan dolayı sizi eleştirecek ve bu da kendinize olan güveninizi incitecek.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size büyük zihinsel güç vererek yardımcı olacaklar. Dinamizm, yüreklilik ve hatta cüret, doğru kullanıldığında harika sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bugün yıldızlar entelektüel ve gayretli işlerin lehinde olacak ve bu çalışmaları zengin, parlak ve uzun vadeli sonuçlarla taçlandıracaklar.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailevi konular sizi fazlasıyla oyalayabilir. Ancak duygularınızı daha iyi anlatabilirsiniz. Eskide bıraktığınız olaylar yeniden gündeme gelebilir ve bu konularda yeniden harekete geçmek durumunda kalabilirsiniz. Güvenlik konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. İş hayatınızda daha gerçekçi olmaya bakın. Gelecek planlarınızla ilgili değişimler olabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün rutin dışına çıkma ihtiyacınız var. Sabırsız ve yönsüzsünüz. Sabah saatleri kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Kalabalıklardan kaçınıp haz ve huzur veren bireysel faliyetlerde bulunmak iyi gelir.