Balık

Balık burcu yorum arşivi

29 March 2023 Balık burcu yorumu

Dostluğu son derece verici bir şekilde ve ilişkilere keyif katarak yaşayabiliyorsunuz. Önümüzdeki günlerde iş yaşamınızda, dengelerinizi altüst edebilecek gelişmeler yaşanabilir. Her şeyi paylaştığınız dostunuzla aranıza bugünlerde geçici bir uzaklaşma girebilir. Yaşanan birçok şeyin anlamını bir anda yitirmesine izin vermemelisiniz.

Aşk:

Genel sorunlar sizi hissizleştiriyor gibi. Bu nedenle bugünlerde aşka kapalı duruyorsunuz. Hayatınızda, aşkı kuytulara attığınız dönemsel duygu yorgunluklarınız olabiliyor.

İş:

Hatanızla henüz ilgilenen yoksa da ilgilenilmesi halinde dönüşü olmayan bir yola girmiş olabileceksiniz. Çok dikkatli olmalı, ısrarla sürdürdüğünüz bu hatadan vazgeçmelisiniz.

Para:

Dostluk adına gözden çıkardığınız bir para, yakında size geri dönebilir. Para sıkıntılarını soğukkanlı bir şekilde karşılıyorsunuz. Bu özelliğinizle de sarsılmadan kolayca doğrulabiliyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Belirleyeceğiniz tavrınızla bir olaya yön vereceksiniz. Çok sabırlı olmanız gereken bu olayda, biraz fazla tepkili davranışınız çok zarar verici olabilir.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bir zamanlar yatırım ya da harcama yapmaya veya enerji harcamaya değer bulduğunuz bazı konularla ilgili fikirleriniz değişebilir. Yine de, fikirlerinizi kendinize saklamanızda fayda var derim Niobe?ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Jüpiter karesi herşeyin fazlası demek ve keyif arayışlarını arttırmamıza, aşırı yeme içme, aşırı alışveriş, fazla harcama, abartılı konuşmalar, abartılı sporlar biraz da kibir(!) ?) türünde eğilimlere neden olabilir tüm hafta sonu. Kısaca, eğlenmek istiyoruz güzel, ama abartmazsak iyi olur derim Niobe?ce. Bir diğer konuysa, Yengeç burcundaki, millet, ülke, aile ve hayatımızdaki kadın figürlerini temsil eden ay. Ailevi veya ülkeyle ilgili konularda hassaslaşabiliriz ya da hassasiyet gerektiren konular ortaya çıkabilir. Ay?ın, Uranüs Pluton ve Mars la kuracağı olumsuz açılar sabah saatlerinde ikili ilişkilerde gerilimlere, ani tepkilere, ani kararlara, tartışmalara; cumartesiyi pazara bağlayan saatlerde ise, dikkatsizliklere bağlı sakarlıklara ve ufak tefek kazalara neden olabilir. Öfkeli, provokatif kişilerden, tartışmalı ortamlardan ve tehlikeli haraketlerden kaçınmakta fayda var. Ay-Merkür üçgeninin etkisiyle ise, akşam saatlerinde güzel diyaloglar kurabiliriz. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi daha iyi anlatmak ve hayata pozitif bakmak için güzel bir gündesiniz. Keyif veren, yaratıcı uğraşlara zaman ayırmaya bakın.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay kombinasyon burcunuz Yengeç'teilerliyor ve kendinizle ilgili arayışlarınızı gündeme getiriyor. Duygusal akıcılığınızın çok yüksek olduğu bir gün. Yaptığınız çalışmaların size sağlayacağı avantajları düşünürseniz, vereceğiniz tavizlerin önemli olmadığını göreceksiniz. Girişimliğinizi daha da hızlandırmalısınız.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün neşe veren uğraşlar, sevdiklerinizle paylaşacağınız aktivite zamanları özellikle günün ikinci yarısında size iyi gelecek. Katılmayı planladığınız bir organizasyonun finansal kısmı sizi ikilemde bırakıp düşündürebilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.