Balık

Balık burcu yorum arşivi

17 April 2023 Balık burcu yorumu

Biraz sakinleşmeli ve kafanızı toplamalısınız. Bu yakınlarda sevindirici bir haber var. Haberi aldığınızda heyecanınızı çok belli edeceksiniz. Çünkü sizini yaşamınızı baştan sona yeniden şekillendirebilecek bir haber olacak bu. Güne iyi başlayacaksınız ama akşam saatlerinde dikkatli olmanız gerekebilir. Çünkü geçmişte kalmış bir yürek sızısı bu akşam kapınızı çalabilir.

Aşk:

Bu kadar yıpranmışlık içinde huzurlu olamıyorsunuz. Bu ilişkiyi bitirmeye de niyetli görünmediğinize göre, mutlaka biraz sakinleşmeye ihtiyacınız var. Sinirlerinize hakim olmanız gerekiyor.

İş:

Düzensizlik sizi iş yapamaz hale getirmiş gibi. Yakın bir zamandan beri iş ilişkilerinizi yeniden düzene sokuyorsunuz. Çünkü buna gerçekten de çok ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz.

Para:

Ne yapıp edip savurganlığın önünü almanız gerekiyor. Yoksa yakındaki ödemelerinizin altından kalkamayacaksınız. Önümüzdeki günlerde para konulu bir yolculuğunuz olabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Artılarınızı, eksilerinizi birlikte değerlendirmeye çalışmalısınız. Çünkü bugünlerde yapacağınız ve önemsediğiniz görüşmede çok objektif olmanız gerekecek. Bu görüşme sizi oldukça heyecanlandırıyor.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki üç gün için istediğiniz gibi ilerlemeyen veya istediğiniz sonuçları vermeyen konulara odaklanmayı bırakmalısınız. Zira, bu süreçte değişim bekleme ihtimali zor görünüyor. Ancak, ailenizi veya evinizi ilgilendiren değişiklikler(dekoratif değişimler, tamiratlar, aile yemekleri, gezileri v.b) yapabileceğiniz süreçtesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tam da Venüs ve Satürn arasında olumsuz görünüm belirmişken aynı zamanda oluşacak Venüs Satürn dik açısı ilişkilerde uzlaşmayı daha da zorlaştırabilir. Sevmenin ve sevilmenin bazı bedellere mal olabileceği günlerdeyiz. Hassas ortamlar veya alıngan kişiler söz konusu olabilir. Önümüzdeki haftaya kadar, ilişkilerde veya iş birliklerinde uyumsuzluklar, yetersizlikler veya tatminsizlikler ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinden sabaha kadar olan süreçte huzursuzluk yaşadıysanız nedeni budur ve de eğer bazı konularda rahatsızlık duyuyorsanız bu hafta sıkıntıları dile getirmek doğru olmayacaktır bilmekte fayda var. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Gizli kalmış olaylara karşı kişisel hassasiyet yaşayabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeniz gereken zamanlar olabilir. Gün içinde bitişler yaşanabilir. Elinizde olmayan denelerle yaşanan sonlanmalar nedeniyle kabullenme içine girebilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bulunduğunuz ortamlarda mantıklı bir şekilde davranıyorsunuz. Yoğun isteklerinizi ön plana çıkarmak istiyor ve gücünüzü farklı işlerde denemek istiyorsunuz. Bugün, isteklerinizde belli bir atış söz konusu olacak ve olayları mantıklı bir şekilde değerlendireceksiniz.Mesleki anlamda başarı yetinizin yüksek oluşundan dolayı, sizinle birlikte çalışanları oldukça şaşırtıyorsunuz.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İnsanlara dokunmak, duygularına temas edip hassasiyet göstermek konusunda doğal bir beceriniz var. Buna istinaden size doğru yönelen insanlar var. Ancak dikkat edin. Onların derdini üzerinize alıp taşımak size zarar verebilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.