Balık

Balık burcu yorum arşivi

20 April 2023 Balık burcu yorumu

Sizin açınızdan yoğun geçecek bir haftaya hazırlıklı olmalısınız. Çeşitli etkinliklerde yeni tanışmalar söz konusu. Bugünlerde parlak düşüncelere anlaşılmaz biçimde tepkimeci davranışlar gösterebilirsiniz. Söylemek istediklerinizi söylemekten kaçınmamalısınız. Bazı düşüncelerle kendi iç dünyanızda boğuşmanız iletişim ve çözüm sorunları açabiliyor.

Aşk:

Kuralların ve genel değer yargılarının düşünüldüğü kadar dışında değilsiniz. Ama bugünlerde bu düşünceleriniz değişmeye çok açık. Dostça görüşmelere bile tahammülsüzlük, ilişkiyi iyi yerlere götürmüyor.

İş:

Yabana atmamanız gereken görüşmeleriniz var. Çıkarcı biri imajı verme korkunuz bugünlerde ayak bağınız gibi. Sabırsız davranışlar istediğiniz sonuçları almanıza engel oluyor. Biraz daha beklemelisiniz.

Para:

Daha gerekli harcamalara yönelmeniz gerekiyor. Küçük paralarla büyük idealler pek mümkün olmayacak. Birkaç gün içinde parayla ilgili olumlu bir haber alabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Önümüzdeki günler içinde alıp pek de hoşnut kalmayacağınız duyumların gerçekliğini ortaya çıkarma olanağınız oldukça yeterli. Buna çaba harcamalısınız.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Söylediklerinizin ve yaptıklarınızın birbirini tutmayacağı ya da farklı istekler içerisinde olabileceğiniz iki günlük süreçtesiniz. Beklentileriniz gerçekleri görmenizi engelliyor olabilir.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ziyaretler, yakınlar ve hareket açısından olumlu bir gündesiniz. Görüşmelerden çok şey edinebilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün özellikle erken saatlerde bir miktar duygu sömürüsü içeren konuşmalara şahitlik edebilirsiniz. Etki altında kalmadan, mantıklı hareket etmelisiniz. Duygusal tepkiler, daha sonra zor durumda bırakacak sözler verdirebilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.