Balık

Balık burcu yorum arşivi

25 April 2023 Balık burcu yorumu

Bu sıralar kendinizi çok ilginç ilişkiler içinde bulabilirsiniz. Bu ilişkiler ağında kendinize yönelik kazanımlar da gelebilir. Komşuluk türü yakınlaşmalarda üzerinde derin etkiler bırakacağınız birileri var. Bu etkide sempatikliğiniz ön planda. Yakın bir zamanda alacağınız mutlu haber, şehir dışı yolculuklar yaptırabilir.

Aşk:

İlişkiyi resmiyete dönüştürme arzularına duyduğunuz gizli tepki, fazlasıyla hissediliyor. Bugünlerde birden çok kişinin ilişkinize yönelik sorgulamaları ve size yönelik de eleştirileri olabilir.

İş:

Bugünlerde sona erecek dönemsel bazı sıkıntılarınız var. İlişkilerde aradığınız huzur, sizin de bir, iki ilişkinize karşı daha esnek tavırlar içine girebilmenize bağlı.

Para:

Para konularında ayrıntı deyip, yeterince önemsemediğiniz konuları bugünlerde ciddiye almanız gerekebilir. Ekonominizi daha sağlam temellere oturtma niyetinizde biraz iyimserce beklentiler içindesiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Üçüncü kişilere de rahatsızlık veren fazlaca uzattığınız bir kırgınlık, hızla kalıcılığa doğru gidiyor.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Güçlü fikirleriniz veya bazı konularda yapacağınız önemli konuşmalar olabilir. Ancak, bu açıklamaların iyi ve kötü tarafları veya sonuçları olabileceği için konusunda uzman kişilerle veya sizi sakinleştirebilecek birileriyle görüşmeden açıklama yapmamanızda fayda var derim Niobe?ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İniş çıkışlı bir gün. Bir iyi bir kötü gelişmeler veya ruh hali ön planda. İkili ilişkilere ve iş birliklerine hassasiyetle yaklaşılması gerekiyor ya da bu alanlarda oldukça hassas olabiliriz. Yumurtaları kırmadan yürüme çabası yorabilir gün içerisinde. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün keyif aldığınız konularla ilgilenmek isteyeceksiniz. Uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Öğlen saatlerinde duygusal kısıtlanma hissedebilirsiniz. İlerleyen saatlerde planlarınızdaki değişiklikler gerilmenize neden olabilir. Akışta kalmaya çalışın. Akşam zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın bulunduğu konum sizi herkesten farklı kılıyor. Reddedilme duygusuna tahammülünüz yok. Karşınızdaki kişi, sizin değerini bilmek zorunda. Yoksa hemen karamsarlığa kapılıyorsunuz. Bugünlerde iyi bir terapiste ihtiyacınız var. Uzun süredir biriktirdiğiniz duygular sizi rahatsız ediyor.. Eski arkadaşlarınızı aramalısınız.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün araştırma, inceleme, detaylandırma isteyen işlerde zihniniz hafiye gibi çalışacak. Sebep sonuç ilişkisi kurmak, söylenenlerin ardındaki asıl manayı ve niyeti sezip çıkarmak konusunda da sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.