Balık

Balık burcu yorum arşivi

03 May 2023 Balık burcu yorumu

Yakında uzun bir yolculuğunuz olabilir. Bugünlerde netleşecek ve hemen hazırlığına girişeceksiniz. Bu akşam bazı konuklar çağırıp güzel vakit geçireceksiniz. Yeni öğrendiğiniz bir oyun çok zamanınızı alıyor. Hemen herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Bu akşam oyun teklifiniz reddedilebilir. Yine de akşamki beraberliğinizden hoşnut olacaksınız.

Aşk:

Hafta sonuna dair planlarınız onunla ilgili. Onunla karşılaşabileceğiniz yerlerde dolaşacaksınız. Karşılaşma ihtimaliniz çok kuvvetli. Belki de ummadığınız bir anda özel bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz.

İş:

İş konusunda biraz daha tok gözlü olmanız gerekiyor. İşinizden çok tatmin olmanıza rağmen her an yeni arayışlar içine girebilirsiniz. Şimdilik bir iş değişikliği sizi riske sokabilir.

Para:

Kazancınız arttıkça hesabınızı daha çok bilir oldunuz. Gelecekte bir yatırım yapmak istediğiniz için mümkün olduğunca kenara köşeye para koymaya çalışıyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İnsanlara gereğinden fazla anlam yüklemek bazen beklentilerinizin hayal kırıklığıyla sonuçlanmasına yol açabiliyor.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Başkalarıyla ilgili işlere ya da diğerlerinin istek ve taleplerine çok fazla zaman ayırmanız kendi işlerinizi ve görevlerinizi iptal etmeniz anlamına gelebilir. Biraz da kendi işlerinize zaman ayırmanız gerektiğinin farkına varabileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında güne ait zorlu gezegen konumları yok, hatta oldukça sosyal, keyifli sohbetlere veya sanatsal konulara zaman ayırmaya müsait bir gündeyiz. Ancak, Pazartesi günü meydana gelecek dolunay, şimdiden ortamı bir şekilde gerecektir. Gizli kapaklı işler, ortaya çıkan haberler veya gerçekler, zorlayan ilişkiler, baskıcı kişi, grup ya da ülkeler gündeme gelebilir. Ülke olarak ekonomi, toprak, tarım, güvenlik, iş birlikleri başlıklarında ve bu başlıklarla bağlantılı konularda zorlayıcı koşullar söz konusu olabilir. Yardımlaşma konularında veya destekçi yapımızla göz doldurabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün, ufak tefek konuları abartmak yerine gerçek sorunlara yoğunlaşmamız ya da uzlaşmacı olmanın daha faydalı olacağı konular ortaya çıktıysa uzlaşmacı olmamız gerekebilir. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklı konular ve sizi duygusal açıdan bağlayan durumlar olabilir. Düşüncelerinizde daha istikrarlı olmaya gayret edin.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, özgürlüğünüzü ifade etme konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. Farklı düşüncelerin olabileceğini bilmenize rağmen, kendi fikirlerinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Zihinsel aktivitenizin güçlü ve çok geniş spektrumlu olması, sizi herkesten ayıran bir özellik ve siz bunu başarıyorsunuz.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yanınızda olmasına alışık olduğunuz bir kişi bugün bir vesileyle sizi tek başına hareket etmeye mecbur bırakabilir. Gerekçenin ne olduğuna bakmadan hemen tepki vermeyin. Belki de bu kez yalnız hareket etmek daha iyi olabilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.