Balık

Balık burcu yorum arşivi

13 May 2023 Balık burcu yorumu

Enerjinizi olumlu olarak disipline edebileceğiniz bir gündesiniz. Bir süreden beri beklediğini haberler gelebilir ve olumlu gelişmeler olabilir. Hayatınıza ilişkin ani kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süredir beklediğiniz gelişmelere ilişkin yeni adımlar atabilirsiniz. Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek ve bugün düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz

Aşk:

Duygusal konularda şanslı olacaksınız ve sizin için güzel gelişmeler olabilir. Zevk alacağınız faaliyetlere katılabilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz. Duygularınız dengeleniyor ve kendinizi duygusal anlamda iyi hissedeceksiniz. Sezgilerinizle hareket edebilirsiniz ancak bu sizi yanıltmayacaktır. Sevdiğiniz insana karşı son derece açık olacaksınız ve duygularınızı içinizden geldiği gibi yaşamak isteyeceksiniz. Sizin için ilginç olabilecek bazı yeni deneyimler yaşayabilirsiniz.

İş:

İş yaşamınızda yoğun bir gün geçirmeye hazır olun. Zihinsel olarak çok aktifsiniz aynı anda birden çok konuyu düşünebiliyorsunuz. Bir konuya konsantre olmakta zorluk çekebilirsiniz ancak çevrenizi iyi gözlemlemeniz sizin için faydalı sonuçlar doğuracaktır. Yaptığınız işlerden keyif alacaksınız ve çevrenizdeki insanların takdirini kazanacaksınız. Oldukça enerjik olacaksınız ve bu enerjinizi olumlu olarak kullanmak için çeşitli fırsatlar bulacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmak için olumlu bir gündesiniz.

Para:

Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve harcamalarınıza çok fazla dikkat etmeyeceğiniz bir gündesiniz. Özellikle kişisel zevkleriniz için rahatlıkla masraflar yapabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Girişimde bulunmak için iyi bir gündesiniz ve zihniniz iyi çalışıyor.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bu hafta içerisinde, kendinizi daha iyi tanımaya başladığınızı görebilirsiniz. Ne istediğinizi bilecek ve istekleriniz doğrultusunda kendinizde ve çevrenizde değişiklikler yapacaksınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle dün gece civarı daha belirgin olmakla birlikte, cesaret kırıcı olaylar veya düşmanca tavırları olan kişilerle karşılaşabiliriz( geçtiğimiz Salı veya Çarşamba günleri bu etkiyi hissedenler dikkate almasınlar). Engeller ya da zorluklarla mücadele etmemiz gerekebilir. Motivasyonu düşüren, tahrikkar özellikleri olan kişilerden ve riskli hareketlerden kaçınılması gereken bir haftalık süreçteyiz (İkizler, Yay, Balık, Başak burçlarının ilk günlerinde doğanlar veya yükselenleri bu burçların ilk derecelerinde olanlar daha fazla etkileniyor bir hafta boyunca) . Ancak, günün genelinde Ay?ın olumlu açıları mevcut ve sabah saatlerinde eğlenceli aktivitelere, sevdiğimiz kişilerle yapacağımız eğlenceli konuşmalara açığız. Akşamüstü saatlerinde manevi çalışmalara ağırlık verebilir, spritüel konulara eğilebilir ya da ihtiyacımız varsa ortaya çıkan şifa enerjisinden faydalanabiliriz. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizde niyetlerinizi ortaya koyup aksiyon almayı bekleyeceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınıza ve bedene ait konulara dikkat etmenizde fayda var. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz konularda tartışmacı tarafınızı ortaya koymamaya çalışın.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaşantınızla ilgili yapıcı kararlar almak üzeresiniz. Konuları ayrıntısıyla düşünmeli ve şartlarınızı doğru sunmalısınız. Bugün günlük temponuzun yoğunluğunu bir plan dahilinde uygulamalısınız. Her zamanki gibi değişen iş koşullarını lehinize çevirmekte oldukça profesyonelce davranıyorsunuz. Metabolizmanızla ilgili aksaklıklar söz konusu.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.