Balık

Balık burcu yorum arşivi

19 March 2024 Balık burcu yorumu

Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekiyor. Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya ilgisiz gibi görünmeye çalışıyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi eliniz kolunuz bağlı olarak uzaktan izlemenize neden oluyor. Halbuki işin içinde olmanız yönünde de bir sürü telkin alıyorsunuz.

Aşk:

Tartışmalar, güvensizlikler, kıskançlıklar yaşamak istemiyorsunuz. Bu korkuları barındırmayan, kendi adınıza doyumlu bir ilişkiniz var. Aşk hayatınızda heyecanları gerilerde bırakmışsınız.

İş:

Dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor. Birkaç arkadaş kendi işinizi kurma planları içindesiniz. Birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam.

Para:

Çok büyük güçlüklerle bir araya getirebildiğiniz paranız hızla eriyor. Yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikime tüketiyorsunuz. İş yaşantınızdaki tatminsizlik sizi hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltmiş görünüyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Çok kişisel bir tavrınızın sizi nasıl bir sorumluluk altına soktuğunu yakında anlayacaksınız. Bu tavrınızla birkaç kişiyi birden bir konuya bağımlı kıldınız.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilere yardım etme veya destek olma isteğiniz artabilir. Ancak, fedakarlık yapma duygunuz bu sefer kendi istek veya ihtiyaçlarınızı bir kenara bırakmanız, hatta gerçekten önemli bir konuyu atlamanız anlamına gelebileceği için, dikkatli olmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Engeller, ifade zorlukları, yanlış anlaşılmalar, stresli koşullar, baskı yaratan durumlar söz konusu olabilir. Olumsuzluklardan kaçınmak için risk almaktan, ani tepkilerden, riskli yerlerden ve kişilerden uzak durmakta fayda var. Ancak, Ay?ın Pluton ve Merkür?le olumlu açıları çevremizdeki kişilerle etkin iletişim kurmamızı kolaylaştırabilir, akıcı bir gün geçirmemize ve güçlü konumdaki kişilerden yardım veya destek görmemize olanak tanıyabilir. Akşam saatlerinde, kendimizden çok başkalarını düşünüp, fedakarlık yapma arzumuzun arttığını gözlemleyebiliriz. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için çabalayacağınız zamanlar var. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönlenebilirsiniz. Gün içinde gizli kalan konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bedeninize dair konulara dikkatli olmalısınız. İlişkilerinizdeki güven gündeminizi etkileyebilir.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor. Aşkta tutucu davranışlarınız yüzünden partnerinizle ilişkinizi zorlayabilirsiniz. Sizin isteklerinizi onun davranış biçimlerine ters düşebilir. Zengin bir dünyanız var ve rutin olaylardan hemen sıkılıyorsunuz.. Özgürlüğünüzü zedeleyecek çevre koşullarına karşı önleminizi alacaksınız.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.