Balık

Balık burcu yorum arşivi

21 March 2024 Balık burcu yorumu

Küçük tatilinizden kalan bir anıyı sürekli anımsayacaksınız. Yaşadığınız bazı hoşlukların aklınızdan kolay, kolay çıkmayacağını hissedeceksiniz. Güne neşeli başladınız. Kendinizi oldukça zinde hissediyorsunuz. Geçirdiğiniz iki güzel ve romantik gün, yorgun bedeninizi yeniden ayağa kaldırmış gibi görünüyor. Mutluluğunuz hafta içi de sürecek gibi.

Aşk:

Ondan fazlasıyla etkilendiniz. Sıcak günlere hazır olmalısınız. Yalnızlığa artık veda etme vaktinizin geldiğini müjdeleyen şeyler oluyor. Bugün telefon trafiğiniz hayli kalabalık.

İş:

İşyerinizde gelişme şansınız olmadığını düşünüyorsunuz. Çok memnun değilsiniz. İnsanlarla samimi ilişkiler içindesiniz. İçtenliğiniz ve doğallığınıza bütün kapılar açık.

Para:

Kendinize yetebiliyorsunuz, ama üzerinizdeki kaçınılmaz sorumluluklar sürekli para sıkıntısı yaşamanıza neden oluyor. Sorumlulukların karşılığını seve, seve veren birisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Potansiyel aşk ilişkiniz, bazı alışkanlıklarınızı bırakmamanız halinde bir anda hayal olabilir. Ama bu kez hislerinizi ve mantığınızı iyi harmanlayacak gibisiniz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

(+/- 1 ay) İçerisinde, burcunuzda meydana gelen Güneş tutulması nedeniyle birlikte olduğunuz veya birlikte olmak istediğiniz kişileri daha iyi tanıyabilir veya bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi de daha iyi tanıyabileceğiniz günlerde olacaksınız. Yaşamsal kararlarınız devreye girebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Balık burcunda gerçekleşen Güneş tutulması ve yeni ay, ucu açık kalmış konuların tamamlanmasını gerektirebilir, bitirilmesi gereken işleri hatırlatabilir ve yeni başlangıçlar yapılması için önümüzü açabilir. Özellikle yardımlaşma veya yardım kuruluşlarıyla birlikte hareket etme türünde başlıklarda ya da spritüel konularda belli girişimlerde bulunabileceğimiz, fedakarlık yapmaktan ve başkalarının yaralarına merhem olmaktan mutluluk duyacağımız bir süreçteyiz. Bazılarımız hayatlarında ne kadar alıyorum ne kadar veriyorum sorgulamalarını arttırabilir. Bugün burç yorumlarınızda tutulmanın burcunuza etkisini ele aldım. (+/ - 1 AY) yazmasının nedeni, etkilerin bir ay önce kendini hissettirmesi veya bir ay daha hissettirme ihtimali olması olasılığıdır. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde sosyal alanda birlikte olduğunuz kişilerle vakit geçirmek size iyi gelebilir. İlerleyen saatlerde bilinmeyen konularla ilgili dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerle kayıp yaşamanız söz konusu. İçsel süreçler geçirebilirsiniz. Başlangıç aşamasında olan işleriniz için yeni atılımlar yapmak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yoğun çabalarınızın size sağlayacağı avantajlar konusunda kuruntularınızı yenmelisiniz. Kendinizden başka hiç kimseye güvenmiyor olmanız herkesten daha fazla yorulmanıza neden oluyor. Bugün içinizden geldiği gibi hareket etmekle, bir çok sorunların üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz. Çevreniz sizi etkilemeye çalışıyor.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.