Balık

Balık burcu yorum arşivi

08 May 2024 Balık burcu yorumu

İş ve para konularında hala sıkıntılı olduğunuz günlerden birini daha yaşayacaksınız. Bu aralar gelir kaynaklarınızda bir tıkanma var. Birlikte olduğunuz insanın maddi desteği de bir anlamda siz de daha büyük bir sıkıntıya neden olmakta. Buna karşılık duygusal hayatınızdaki heyecan hala sürüyor. Bitecek bir ilişkinin bu kadar sıcak duygularla devam etmesi belki de iki tarafın birbirinden gelecek beklentisi olmamasından kaynaklanmakta.

Aşk:

Duygusal hayatınızda bugün ayrı bir hareketlilik olacak. Sevdiğiniz insanla sıcacık bir ilişkinin tatlı sarhoşluğu içerisindesiniz. Uzun süredir yalnız olmanız ve bundan sonra böyle bir ilişki daha yaşayamayacağınızı bilmeniz sizi sevgilinize daha da bağlıyor. Ancak zaman zaman bu ilişkinin uzun süre devam edeceği endişesini de taşıyorsunuz.

İş:

İş konusunda oldukça sıkıntılı günlerden birisindesiniz. Günlerdir uğraştığınız bir işinizin karşılığını alamadınız. Sürekli bir işiniz olmaması sizi çeşitli yönlerden sıkıntıya sokmakta. İş veren durumundaki kişilerle anlaşamamaktasınız. Biraz daha dış görünümünüze dikkat etmelisiniz.

Para:

İş konusunda olduğu gibi parasal konularda da sıkıntılısınız. Yaptığınız işlerden henüz elinize istediğiniz miktar geçmedi. Sevgilinizin size maddi katkıları da iş çevrenizde statünüzü sarsmakta.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Günlük yaşamak uğruna bazı değerleri ayak altına almamalısınız. Erdem denilen kavramı unutmamalısınız.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Gelişmeler ve mevcut etkiler, hali hazırda bulunan görev ve sorumluluklarınıza rağmen, aynı anda pek çok yere yetişme veya aynı an da pek çok şeyle ilgilenme eğilimi yaratabilir. Öncelikle endişe ve kuşkularınızı gidermeli, ardından bir öncelik listesi yapmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Altından kalkabileceğimizden fazla görev ve sorumluluğa talip olabilir veya tutamayacağımız sözler verebiliriz. Yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilişkiler, pazarlama ve ticaret başlıkları açısından olumlu bir gün, ama yanıltıcı etkilere dikkat etmeli. Enerjik, spiritüel, felsefik ve dini konularda çalışmalara da açığız. Sadece, akşamüstüne doğru saatlerde, ikili ilişkilerde ufak tefek gerginlikler yaşanabilir. İlişkilerde tatmin sağlamak zorlaşabilir. Kelimeleri doğru kullanmakta ve ilişki adabına göre davranmakta fayda var. ?

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki statünüzü korumanız gereken bir gündesiniz. İlişkilerinizdeki sıkıntılarınızı işe yansıtmamaya özen gösterin. Gün içinde üstlendiğiniz sorumlulukları bitirmeniz gerekebilir. Üstlerle ilgili konular gündeme gelebilir. Ortaklı para konularına dikkat etmelisiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Satın alma duygunuz çok yoğun olduğu bugünde, keyifli alışverişler yapabilirsiniz.. Ortak dostlarınızla birlikte, iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Duygusal konularda herkesin yaptığı hataları artık yapmak istemeyebilirsiniz. Aşk yaşantınızla ilgili gizliliği tercih ediyorsunuz.

Balık Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün iş nedenli bir araya geldiğiniz insanlara, arkadaşınız muamelesi yapmaya kalkmayın. Resmi ilişkiler resmi nitelikte yürütülmeli diyen tesirler altındasınız. Saygı çerçevesinden ayrılmamak çok daha fazla takdir getirecek.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.