Başak

Başak burcu yorum arşivi

27 Haziran 2020 Başak burcu yorumu

Bugün içinizden yükselen isteklerin yaratacağı gerilim yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Gelişmeler sizin düşündüğünüzden daha farklı olabilir. Gün içinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve çocukluğunuzu ve anneniz ile ilişkilerinizi hatırlayabilirsiniz. Düşünceler zihninizin derinlerine inebilir ve unuttuğunuz pek çok şeyi hatırlayabilirsiniz. Ancak bu durum pratik işleri yaparken dalgınlığa neden olabilir ve sizden beklenmeyen unutkanlıklar ortaya çıkabilir. Mesela evinizin veya arabanızın anahtarını unutabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Çeşitli fikirlerin, yaklaşımların, felsefe biçimlerinin çevrenizdeki insanlar üzerindeki etkilerini açıkça göreceğiniz bir gündesiniz. Bazı kişilerin yaklaşımlarını siz de benimseyebilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Uzak ülkelerle iletişiminizin yoğun olacağı bir döneme gireceksiniz. Konu, uzaklardaki bir yatırımla ilgili hukuki süreçler, ortaklıkla ilgili gelişmeler veya mesleki bir eğitim ile bağlantılı olabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda tedbirli olmanızda fayda var. Ortaklı konulara başkalarını da dahil etmek isteyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda fikirleriniz için mücadele verebilirsiniz. Duygusal yönden keyifli bir gündesiniz. Finansal konularda yenilenme içinde olabilirsiniz. Ticari konularda farklı konular gündeme gelebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Korkularınız ve güvensizlikleriniz ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara dalıp dalıp gidiceksiniz. Geçmişten gelen sorunlu bazı konular odak noktanız olamamalı.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden planladığınız etkinlikler, davet, organizasyon, sosyal ortamlar, internet alanları ve arkadaş çevrenizle ilgili belirsizlik ve durağanlıklar yaşayabilirsiniz. Kariyer hedefleriniz ve gelecek planlarınız açısından yeni kararlar almamayı tercih etmeniz ve ilişkilerinizi akışına bırakmanız gereken bir gündesiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para işleriniz bu hafta başı hızlanabilir. İş ve kariyer alanlarınızda önemli konuşmalar ve anlaşmalar içine girebilirsiniz. Özel hayatınızda partneriniz için fedakârlıklarda bulunabilirsiniz.