Başak

Başak burcu yorum arşivi

21 Ağustos 2020 Başak burcu yorumu

Karmaşık duygular içine girebilir ve yanılmış olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ancak karşılaştığınız olaylar ve karışıklıklar sizi fazla zorlamayacak. Hatta olaylara çok başka açılardan bakabilecek duruma geldiğinizi düşüneceksiniz ve disiplinli davranacaksınız. Bazı kayıplar olabileceğini düşünmekten vaz geçip dikkatinizi projelerinize odaklayabilirsiniz ve özellikle gizli niyetlerinizi gerçekleştirmek için uzun soluklu planlar yapabilirsiniz. Kaygılardan uzaklaşmayı başardığınız zaman hem yakınlarınızın, hem de önemsediğiniz kişilerin sizi destekliyor olduğunun farkına varacaksınız. Gün içinde moralinizi yükselten gelişmeler olacak.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün, kendinizi her türlü kısıtlamadan kurtulmuş gibi hissedebilirsiniz. Korkularınızın üzerine gidecek cesaret ve enerjiyi içinizde bulabilirsiniz. Esnek olmayı başarırsanız, etkin hamlelerde bulunmak kolay olabilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bu dönemde inisiyatifi elinize alabilir ve olayların akışını yönetebilirsiniz. İş dünyasındaki kişiler, size uyum sağlayacaktır. Geçici bir süre için belli bir çalışma veya proje grubuna liderlik edebilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde zihinsel konularda yorulabilirsiniz. Kendi içinizdeki enerjiyi dışa vurmak isteyebilirsiniz. Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırmak size iyi gelecektir. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde duygusal yönden kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Özellikle bekar Başakların biraz dikkatli olması gereken bir zaman. Olmaması gereken duygusal yaklaşımlarla karşılaşma olasığınız var.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğinizin önünü açan harika çalışmalara katılabilir, gruplar ve etkinliklerden fayda görebilir, kariyer gelirlerinizle ilgili bir ilerlemenin sinyallerini alabilirsiniz. Geleceğe yönelik niyetleriniz bugün daha hızlı kabul görebilir ve gerçekleşebilir. Özellikle iş hayatınızdaki başarılarınız için istek ve niyetlerde bulunmanız gereken bir gündesiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanın söylediği bazı şeyleri manidar bulabilir ve üzerinde düşünebilirsiniz. Olayları çok fazla içselleştirdi- ğiniz bu dönemde sevdiklerinize karşı enerjinizi biraz rahat bırakmalısınız.31MART 2016 BAŞAK BURCU YORUMUOrtak para işlerinizde beklenmedik bir fırsat karşınıza gelebilir. Eşinizin elde edeceği fırsatlar size de yarayacak. Diğer yandan da istediğiniz bir anlaşma veya proje karşınıza gelebilir.