Başak

Başak burcu yorum arşivi

04 Kasım 2020 Başak burcu yorumu

Parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınız artabilir ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz fakat bugün yapıcı ve olumlu davranacaksınız. Dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almasanız iyi olacak. Harcamalarınıza özen gösterin ve alış veriş yaparken bütçenizi dikkatli yapın. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz fakat çok fazla zorlamayın ve sağlığınıza özen gösterin. []

Başak burcunun bugün genel durumu

Elinizden geleni yaptığınızı, fakat karşılığında aynı muameleyi görmediğinizi düşünüyorsunuz, o yüzden şu aşamada hiçbir eylemde bulunmamanız daha iyi. Uzun bir süredir çıkmayı istediğiniz kısa seyahati organize edeceksiniz ve sevgiliniz de size eşlik edecek.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. Gençler bugün gelişme için harika bir fırsat yakalayabilirler. Bir üstünüz size büyük sorumluluklar yükleyebilir. []

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Keyif aldığınız şeylere yönelmek için uygun bir gün. Kendinizi şımartabilirsiniz. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Kendinizi rahat ifade edeceğiniz arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi meşgul edebilir. Günlük işlerinizi toparlayabilirsiniz. Sanatsal uğraşlar sizi iyi hissettirebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Üzerinize olumlu enerjileri çekerek ilgi odağı oldunuz. Elbet bu size keyif ve mutluluk olarak yansıyor. Ancak iş yerinizde sosyal yaşamınıza çok fazla zaman ayırıyorsunuz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önemli bir seyahat, proje veya eğitim fırsatı sizi heyecanlandıracak. Hayatınızla ilgili birçok alanda harekete geçmek isteyebilirsiniz. İçinizdeki şüpheleri bir kenara bırakmalısınız.