Başak

Başak burcu yorum arşivi

05 Aralık 2020 Başak burcu yorumu

Bugün uzaklarda bulunan dostlarınızla görüşebilir, iş veya çeşitli amaçlar ile yolculuk yapabilirsiniz. Veya seyahat hazırlıkları yapabilirsiniz. Bu arada çevrenizin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz ve karar veremediğiniz konulara yönelik araştırmalar yapabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız var. Önem verdiğiniz kişiler ve sevdikleriniz sizi destekliyor. Bu arada kendi isteklerinizi gözden geçirirken sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz. []

Başak burcunun bugün genel durumu

Öfke patlamalarından kaçının; kolayca çözülebilecek bir hata için bu kadar uzlaşılmaz olmanıza gerektiren bir durum yok. Sevgiliniz hakkında yeni bir şey daha keşfetmeye merak duyacaksınız; bunu göstermekten kaçınmaya çalışın, aksi taktirde yanlış anlaşılabilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. Gençler bugün gelişme için harika bir fırsat yakalayabilirler. Bir üstünüz size büyük sorumluluklar yükleyebilir. []

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün işleriniz istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Çalışma hayatınızda bitirmeniz gereken işlerinizde yavaşlamalar olabilir. Kendinizi duygusal olarak değişim içinde hissedebilirsiniz. Önemli konularda kesin kararlar vermemelisiniz. Çalışma arkadaşlarınızı ilgilendiren konulara gündeminizi etkileyebilir. Hizmet aldığınız kişilerle aranızı iyi tutmanızda fayda var.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ortak çalışmalarda başarıya imza atmayı iyi biliyorsunuz. Ama güçlüklerle karşılaşmanız an meselesi.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Günlük yapmanız gereken işlerde önceliğiniz parasal konuları halletmek olmalı. Günün geri kalanında harcamalarınızı iyi kontrol etmelisiniz. Yakın çevrenizle bağlantılarınızda birbirinizi anlamak zor olabilir.