Başak

Başak burcu yorum arşivi

08 Aralık 2020 Başak burcu yorumu

Parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve karmaşık düşünceler içine girebilirsiniz. Fakat moralinizi bozmayacaksınız. Bu arada olayları ve iletişimde bulunduğunuz kişileri kritik edebilirsiniz fakat eleştirici bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Bugün dikkatinizi dağıtan konulardan uzaklaşacaksınız ve sevdiğiniz işler ile ilgileneceksiniz. Özellikle dostlarınızın ilgisi ve sevdiğinizin desteği moralinizi yükseltecek ve yapmak istediğiniz uzun soluklu projelerinize dikkatinizi odaklayacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine katılabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. []

Başak burcunun bugün genel durumu

Gerçek değerinizi kanıtlayabilecek ve sizdeki potansiyeli göremeyenlerden intikamınızı alabileceksiniz. Canınız sıkılacak ve kendinize ait bir alan yaratmak için sevgilinize yalan söyleme isteği duyacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Normal bir dönemden sonra işler olumlu bir şekilde hareketleniyor. Rüzgâr sizden yana; sonunda etrafınızdakilerle ahenk içinde olduğunuzu hissedeceksiniz. Eğer multimedya ile ilgiliyseniz yıldızlar sizin yanınızda olacak ve potansiyelinizi en iyi hale getirmenize yardımcı olacaklar; böylece kar fırsatlarınız da artacak. []

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. İkili ilişkilerinizde uyum içinde olmakta zorlanabilirsiniz. Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Mücadele ettiğiniz konularda değişiklikler olabilir. Duygusal olarak zorlanabilirsiniz. Bazı konuları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. İşlerinizde aldığınız sorumluluklar nedeniyle kendinizi zorlayabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

En küçük aksilikte yerle bir oluyor, en küçük sevinçte göklere uçuyorsunuz. Daha zor engelleri aşmış biri olarak küçük sıkıntıları kafanıza takmamalısınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sağlığınızda güzel gelişmeler var. Kilo alımına dikkat etmelisiniz. İş yaptığınız insanlarla olan ilişkilerinizi kuvvetlendiriyorsunuz. Hem astlarınızla hem üstlerinizle iyi anlaşacaksınız.