Başak

Başak burcu yorum arşivi

23 Aralık 2020 Başak burcu yorumu

Bugün yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz. İlişkilerinizin yoğun olduğu bir dönem ancak dedikodular ve duyduklarınız kafanızı karıştırabilir. Dikkatinizi yükseltin ve aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin. Aslında eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve eski dostlarınız ile bulaşabilirsiniz. İlişkileriniz derinleşiyor ve sevdikleriniz ile birlikte olmak moralinizi yükseltiyor. Bu arada eleştirici bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aklınız yerine duygularınız ile davranırsanız, ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacak./p> []

Başak burcunun bugün genel durumu

Kimsenin tavsiyesine kulak asmayacak ve tek başına ilerleyeceksiniz. Yalnız, aceleli davranmayın, aksi takdirde başarınıza engel olabilirsiniz. Mükemmeliyetçiliğe eğilim gösterecek ve sevgilinizi rahatsız edeceksiniz. Partnerinizi giyim anlayışıyla ilgili düşüncelerinizle kızdıracak, tüm hatalarını açığa çıkaracaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün aklınızdakini uygulamak için çok enerji harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bu kolay olmayabilir ancak yıldızlar çabanızı ödüllendirecek. İlk dekantta doğanlar için yıldızlar biraz olumsuz; kendilerine yakın insanlara karşı biraz huzursuz ve alıngan davranabilirler. []

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili konularda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak işlerinizi somutlaştırmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Öğleden sonra iletişimde aksaklıklar olabilir. Yakın çevrenizdeki olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Tutkulu olduğunuz konular gündeme gelebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aniden meydana gelen olaylar duygularınızı değiştirebilir. Daha önce değer vermediğiniz konular şimdi dikkatinizi çekecek. Abartılı davranışlardan kaçınmalısınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda şanslı ve iyimser etkiler altındasınız. Sevdiklerinize dair harcamalarınızda gerçekçi davranmayı elden bırakmayın.